Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Wypadek na ul. Orkana. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Dzisiaj rano na ul. Orkana samochód osobowy uderzył w słup. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:50 na ul. Orkana w Lublinie, w rejonie SPA. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący fordem mężczyzna, jadąc ulicą. Orkana w kierunku ul. Armii Krajowej, rozpoczął manewr skrętu w lewo. Zajechał jednak drogę jadącemu z naprzeciwka seatowi.

Jego kierowca usiłował uniknąć zderzenia, jednak uderzył w stojący na poboczu słup latarni. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwoje dzieci w wieku 7 i 9 lat, które podróżowały pojazdem, zostały przetransportowane do szpitala. Nie odniosły poważniejszych obrażeń, lecz konieczne okazały się szczegółowe badania.

Przez blisko dwie godziny w miejscu zdarzenia były utrudnienia w ruchu. Policja teraz ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

Wypadek na ul. Orkana. Dwoje dzieci trafiło do szpitala
Wypadek na ul. Orkana. Dwoje dzieci trafiło do szpitala
Wypadek na ul. Orkana. Dwoje dzieci trafiło do szpitala
(fot. nadesłane – Bartosz, mylith – DZIĘKUJEMY!)

2015-04-23 11:41:41

11 komentarzy

  1. Zakładam, że dzieciaki jechały prawidłowo zabezpieczone i w ZAPIĘTYCH pasach. Całe szczęści, że nic poważnego im się nie stało.

  2. ooo i moje ulubione SPA w tle! 🙂

    • RuiDaSilva- chodzisz tam by hemoroidy zlikwidować. To pomyliłaś portale te przypadłości leczą na VIPon.pl i to skutecznie.

      • Wlasnie w takich przypadkach nie warto unikac zderzenia z drugim autem ktore wymusilo pierwszenstwo bo potem jest albo dachowanie albo słup a tym przypadku ten szmaciarz z forda nie ma zadnej szkody w aucie ani na zdrowiu a gosc z seata nie dosc ze ma powaznie uszkodzone auto to jeszcze ma on i jego dzieci uszczerbek na zdrowiu. Powinien ten debil z forda z wlasnej kieszeni pokryyc straty mienia jak i zdrowia. W takim przypadku az sie prosi zeby z impetem trzepnac w auto tego co wymusza pierwszenstwo.

  3. juz nie pierwszy taki wypadek tu. znaki przy przejsciu sa nisko i aby zobaczyc czy nie jedzie ktos od armi krajowej musisz praktycznie do polowy pasa wjechac. gratulacje dla pomysłodawcy.

  4. Mimo przejścia dla pieszych, które powstało w ostatnich czasach strach tamtędy przechodzić. Samochody, jeżdżą grubo ponad 100km/h i przejście dla pieszych wcale nie daje większości z kierowców sygnału, żeby zwolnić. masakra…

  5. ################# spam ##########################

Z kraju

Sport