Wypadek na ul. Orkana. Dwoje dzieci trafiło do szpitala

Dzisiaj rano na ul. Orkana samochód osobowy uderzył w słup. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:50 na ul. Orkana w Lublinie, w rejonie SPA. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierujący fordem mężczyzna, jadąc ulicą. Orkana w kierunku ul. Armii Krajowej, rozpoczął manewr skrętu w lewo. Zajechał jednak drogę jadącemu z naprzeciwka seatowi.

Jego kierowca usiłował uniknąć zderzenia, jednak uderzył w stojący na poboczu słup latarni. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Dwoje dzieci w wieku 7 i 9 lat, które podróżowały pojazdem, zostały przetransportowane do szpitala. Nie odniosły poważniejszych obrażeń, lecz konieczne okazały się szczegółowe badania.

Przez blisko dwie godziny w miejscu zdarzenia były utrudnienia w ruchu. Policja teraz ustala dokładne okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
(fot. nadesłane – Bartosz, mylith – DZIĘKUJEMY!)

2015-04-23 11:41:41

11 komentarzy

 1. Zakładam, że dzieciaki jechały prawidłowo zabezpieczone i w ZAPIĘTYCH pasach. Całe szczęści, że nic poważnego im się nie stało.

 2. ooo i moje ulubione SPA w tle! 🙂

  • RuiDaSilva- chodzisz tam by hemoroidy zlikwidować. To pomyliłaś portale te przypadłości leczą na VIPon.pl i to skutecznie.

   • Wlasnie w takich przypadkach nie warto unikac zderzenia z drugim autem ktore wymusilo pierwszenstwo bo potem jest albo dachowanie albo słup a tym przypadku ten szmaciarz z forda nie ma zadnej szkody w aucie ani na zdrowiu a gosc z seata nie dosc ze ma powaznie uszkodzone auto to jeszcze ma on i jego dzieci uszczerbek na zdrowiu. Powinien ten debil z forda z wlasnej kieszeni pokryyc straty mienia jak i zdrowia. W takim przypadku az sie prosi zeby z impetem trzepnac w auto tego co wymusza pierwszenstwo.

 3. juz nie pierwszy taki wypadek tu. znaki przy przejsciu sa nisko i aby zobaczyc czy nie jedzie ktos od armi krajowej musisz praktycznie do polowy pasa wjechac. gratulacje dla pomysłodawcy.

 4. Mimo przejścia dla pieszych, które powstało w ostatnich czasach strach tamtędy przechodzić. Samochody, jeżdżą grubo ponad 100km/h i przejście dla pieszych wcale nie daje większości z kierowców sygnału, żeby zwolnić. masakra…

 5. ################# spam ##########################

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą