Wtorek, 16 lipca 202416/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kunickiego: Przebiegał przez skrzyżowanie, potrąciło go bmw

Utrudnienia dla kierowców występują na ul. Kunickiego w Lublinie, gdzie doszło do potrącenia pieszego. Nieprzejezdny jest jeden pas jezdni.

Wypadek miał miejsce w czwartek po godzinie 17 na ulicy Kunickiego w Lublinie, na wysokości ulicy Pawiej. Samochód osobowy potrącił tam pieszego. jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierująca bmw, jadąc w stronę centrum, na skrzyżowaniu potraciła mężczyznę.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze kierująca miała zielone światło, zaś pieszy przebiegał przez skrzyżowanie.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają teraz dokładne okoliczności zdarzenia. W miejscu wypadku występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni w kierunku centrum. Tworzą się spore korki.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. Filip – DZIĘKUJEMY!

Ul. Kunickiego: Przebiegał przez skrzyżowanie, potrąciło go bmw
Ul. Kunickiego: Przebiegał przez skrzyżowanie, potrąciło go bmw
Ul. Kunickiego: Przebiegał przez skrzyżowanie, potrąciło go bmw

(fot. lublin112)
2015-04-23 18:07:03

11 komentarzy

  1. Statystycznie nie przepadam za właścicielami BMW, jednak we tym konkretnym przypadku współczuję. Nie dość, że zakuty łeb uszkodził samochód, to właścicielka ani złotówki odszkodowania nie dostanie (chyba, że z własnego casco, co wcale nie jest korzystne). Pieszy nie ma oc, a z przeciętnego mieszkańca tamtej okolicy można ściągnąć co najwyżej kilka pustych butelek po piwie…

  2. Przecież po przebudowie to najbezpieczniejsza ulica w mieście…

  3. Sezon maratonów czas zacząć. Moze wyszedł w dresiku pobiegać po kunickiego:-)

  4. niektóre miejscowe menelki mają w * światłą, chodzą jak chcą.

  5. A czasem leża wygrzewajac się w pierwszych promieniach wiosennego słońca do puki jakaś siostra miłosierdzia nie zadzwoni po pogotowie.

  6. Współczuł bym tej pani gdyby nie to że aby tam mogła dojechać to musiała poddrodze zlamać wiele przepisów.Z zajechaniem mi drogi wlącznie.

Z kraju

Sport