690 680 960

Po nitce do kłębka. 11 kg amfetaminy w garażu na lubelskim Wrotkowie

Najpierw przy mężczyźnie znaleziono 300 g amfetaminy, później w należącym do niego garażu aż 11 kg. Wczoraj na Wrotkowie wpadł handlarz narkotykami.

W środę lubelscy funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców miasta, może posiadać przy sobie narkotyki. Ponieważ 32-latek znany był już mundurowym, gdyż w przeszłości wchodził w konflikt z prawem oraz 7 lat spędził w Zakładzie Karnym, natychmiast postanowili go zatrzymać. Policjanci dostrzegli mężczyznę na jednej z ulic na lubelskim Wrotkowie, po jego zatrzymaniu okazało się że ich ustalenia się sprawdziły.

Podczas przeszukania 32-latka odnaleźli przy nim ponad 300 g narkotyków, które miał ukryte w bieliźnie. Funkcjonariusze postanowili więc sprawdzić jeszcze należące do mężczyzny nieruchomości. W garażu na os. Słoneczny Dom znaleziono torbę podróżną a w niej 9 worków z zawartością białego proszku. Jak się okazało była to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 11 kg narkotyków. Ich wartość hurtowa szacowana jest na kwotę blisko 300 tys. zł.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W piątek będzie doprowadzony do Prokuratury gdzie usłyszy zarzuty. – Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających w związku z udziałem w ich obrocie 32-latkowi grozić może kara do 12 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia kom. Renata Laszczka –Rusek z Komendy Wojewódzkiej policji w Lublinie.


(fot. KWP Lublin)
2015-04-23 12:59:39

6 komentarzy

 1. 11 kg? Woooow!!!

  • Hm ? poważny interes , ale źle zorganizowany , miał kreta w koło siebie.Teraz będzie znowu 7 lub więcej kiblować

 2. WROTKÓW !!!
  Ale je*ać twarde narkotyki

 3. 12 lat za narkotyki, 5 lat za porwanie dziecka. uczciwy wymiar sprawiedliwości.

  • Jak się nad tym zastanowić to wszystko się zgadza- „państwo” ma monopol na sprzedawanie środków odurzających (alkohol) i jeśli wpierdzielasz się tej mafii w interes to musisz grubo beknąć. A co ich obchodzi jakieś dziecko, przecież na nim nie zarobią.

 4. Ostatnio znalazłem 1kg w domu. Brak kupił kreatynę Hi-Tec – wygląda jak 100% lubelska feta.
  Lepiej milicjo to dobrze zbadaj.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi