Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ze spaceru w lesie trafił do szpitala z ranami kąsanymi ręki. Twierdzi, że zaatakował go wilk

Ratownicy medyczni oraz policjanci interweniowali w jednym z lasów w pobliżu Lublina. Spacerujący mężczyzna doznał obrażeń ciała. Jak relacjonował, zaatakował go wilk.

41 komentarzy

 1. To był smok tam nie ma wilków

 2. To był kunolis albo pampasowiec 😉

 3. Bambiniści będą twierdzić, ze wilki boją sie i unikają ludzi. Otóż te inteligentne stworzenia mogły przez dziesiątki lat zaobserwować, że ludzi nie muszą się obawiać.

 4. To byl wilkogul i jak sie nie podeimie od razyu poszukiwan i nie wbije sie mu w serce palika zaostrzonego to bendzie robil to samo

 5. Wilk jeśli jest najedzony nie zaatakuje człowieka. Chyba, że jest sprowokowany. Wilki są inteligentne.

 6. mnostwo ludzi z rejonu krzczonowa widzialo na tym terenie wilki jest na pewno 1 watacha w tzw. Łaczkach grzybiarze i spacerowicze nieraz natknely sie na wilki znam ludzi ,ktorzy juz nie chodza z tego powodu do lasu. one sie namnazaja wiec jest ich co roku wiecej najlepeiej wiedza mysliwi – saren było b. duzo teraz … pojedyncze porozganiane wystraszone

 7. cos klamie moze kumpla pies go pogryzl od wódki wilk ucieka od czlowieka

 8. Zwierzęta ( czyt wilk) nie doznając krzywdy od człowieka tracą instynkt strachu. Komentujacu bohaterowie zapraszam do lasów wieczorem , zobaczymy jak później będziecie opowiadać o dobrych i miłych wilkach. Wilków już jest za dużo!!!

  • 100/100 A jeszcze jak wiejska kielbasa smierdzial to głodny wilk nie mogl sie powstrzymac ! serio

 9. Lekarz ostatniego kontaktu

  Może to był lagun ?

 10. Może to było stado tygrysów?

Dodaj komentarz