Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ze spaceru w lesie trafił do szpitala z ranami kąsanymi ręki. Twierdzi, że zaatakował go wilk

Ratownicy medyczni oraz policjanci interweniowali w jednym z lasów w pobliżu Lublina. Spacerujący mężczyzna doznał obrażeń ciała. Jak relacjonował, zaatakował go wilk.

W Niedzielę Wielkanocną służby ratunkowe zostały zaalarmowane o rannym mężczyźnie, który wymaga pomocy po tym, jak został zaatakowany przez dzikie zwierzę. Zdarzenie miało miejsce w tzw. Lesie Piotrkowskim zlokalizowanym między miejscowościami Chmiel Drugi a Olszanka w powiecie lubelskim.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy zastali 45-latka, który posiadał rany kąsane lewej ręki. Znajdowały się one w okolicach dłoni i nadgarstka. Jak ustaliliśmy, poszkodowany po opatrzeniu został przetransportowany na Oddział Chorób Zakaźnych i Hepatologii jednego z lubelskich szpitali. Tam zostało wdrożone m.in leczenie przeciwko ewentualnemu zakażeniu wścieklizną.

Jak nam wskazuje nadkom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie kilka minut po godzinie 18.00. Jak relacjonował mężczyzna, wybrał się on na spacer do pobliskiego lasu. Tłumaczył, że w pewnym momencie natknął się na wilka, który to się na niego rzucił. Od 45-latka wyczuwalna była woń alkoholu. Nie był on jednak w stanie z całą pewnością stwierdzić, czy na pewno był to wilk, czy też po prostu pies, o wyglądzie zbliżonym do wilka.

Wiadomo już, że mężczyzna nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Jego ręka została opatrzona, lekarze stwierdzili, iż zachowana jest jej pełna funkcjonalność.

Do sprawy wrócimy.

41 komentarzy

 1. Pijany dziad pewnie tłukł swojego psa, a ten się odgryzł i żeby go nie uśpili wymyślił wilka.

 2. Podłączyć akumulator do cochones i powie prawdę. Wg mnie żona go pokąsała jak sięgał ręką po kolejną flaszkę.

 3. A czerwony kapturek był?

 4. Tylko idiota będzie się śmiać z czyjegoś nieszczęścia. Jak w końcu zostanie zaatakowane wasze dziecko albo ktoś bliski to zrozumiecie powagę sytuacji, jeśli chodzi o wilki. W naszym regionie jest ich już dość sporo niestety, wystarczy porozmawiać z lesniczymi.

 5. Trudno, aby w Wielka Niedziele nie odsapnąć od PO, 3-ej uliczki i frakcji L. Milera, i nie golnąć sobie szklaneczki!

 6. To był wilkołak

 7. Zaraz pijany od czego są święta,
  W pl są kuny,jenoty,wilki i rysie ….
  Serio wilki w tych lasach są a z drugiej strony czemu miał by go pies zaatakować?

 8. Wilki nie atakują bez przyczyny, chyba że był wściekły albo pomylił wilka z lisem. Ja bym na wściekliznę faceta przebadała.

Dodaj komentarz

Z kraju