Zderzenie dwóch aut na ul. Głuskiej. Matka z dzieckiem w szpitalu

Duże utrudnienia w ruchu napotkali po południu kierowcy jadący ulicą Głuską w Lublinie. Na skrzyżowaniu zderzyły się dwa samochody.

Do zdarzenia doszło w środę o godzinie 16 na skrzyżowaniu ulic Głuskiej i Zorza w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: seat i hyundai. Jak ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący hyundaiem mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Zorza, wykonywał manewr skrętu w lewo. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym ulicą Głuską w kierunku centrum seacie. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, karetki pogotowie ratunkowego i policja. Do szpitala zostały przetransportowane dwie osoby podróżujące seatem, matka z kilkuletnią córką. Kierowca hyundaia nie odniósł żadnych obrażeń. Oboje kierujący byli trzeźwi.

Przez ponad godzinę ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony. Całkowicie zablokowany był przejazd ulicą Głuską w stronę centrum oraz wyjazd z ulicy Zorza w lewo. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2015-11-18 18:10:02

Zobacz również

3 komentarze

 1. wkur...ny lubelak

  pozdrowienia dla pana z renault scenic i hondy wyprzedzających na przejściu na u.Zorza, jak zwykle śpieszy się debilom……. gdzie są patrole lubelskiej drogówki??? tam jest ograniczenie szybkości ze względu na stan drogi a jeżdżą jak na ekspresówce i jeszcze kretyn trąbi …. mimo ostatnich zdarzeń na ul.Abramowickiej nadal nie ma kontroli prędkości , dorosłym a co mówić o dzieciach ciężko przejść na drugą stronę ulicy…zapraszamy po 6 rano kiedy zaczynają się tam rajdy…

  • Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

   Szanowny, aczkolwiek ciut wur…ny lubelaku – gdyby chcieć postawić patrole drogówki wszędzie tam, gdzie można spotkać durniów z kierownicą i per pedes też, to w samym Lublinie trzeba by utrzymywać garnizon Policji większy niż ten afgański regiment bohaterskich misjonarzy usiłujących od kilku lat nawrócić talibów na katolicyzm i demokrację.

  • Potwierdzam tajniacy powinni jeździć rano i wieczorem wtedy jak jest pusto na drogach niektórzy potrafią pędzić ile fabryka dała. Policja powinna zaskakiwać rajdowców na drodze i nie patrolować wyznaczonych miejsc w danych godzinach bo się inni przyzwyczajają.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Wschód Kultury – Inne Brzmienia 24-27 czerwca 2021 LUBLIN
  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem