690 680 960

Wymusił pierwszeństwo przejazdu, mercedes uderzył w drzewo (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu, jakie miało miejsce w centrum Lublina. Na ul. Sowińskiego zderzyły się dwa auta, jedno z nich dodatkowo uderzyło jeszcze w drzewo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na ul. Sowińskiego w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z Al. Racławickimi zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i mercedes. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna wyjeżdżał z uliczki prowadzącej do Kościoła Garnizonowego. Wykonywał manewr skrętu w lewo. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu i doprowadził do zderzenia mercedesem, którego kierująca poruszała się od strony Al. Racławickich. Wytrącony z toru jazdy mercedes uderzył jeszcze w drzewo.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z mercedesa przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

8 komentarzy

 1. Dlaczego kierująca Mercedesem nie upewniła się, że przysługujące jej pierwszeństwo jest jej udzielane, lecz bezmyślnie wjechała na skrzyżowanie jak Święta Krowa?
  A w tle tradycyjnie: autostradowy rowerzysta. Na co dzień jeździ drogami ekspresowymi, ale dzisiaj postanowił pojeździć po chodniku.
  Czekam na konsekwentną krytykę osób:
  -które na siłę egzekwują swoje pierwszeństwo
  -poruszających się rowerami po niewłaściwej części drogi

 2. Dokładnie. Cmentarze są pełne tych co mieli pierwszeństwo. Nie wiem jak tacy ludzie radzą sobie w normalnym życiu?

 3. Modlił sie ze trzy godziny i pomyślał, że mu wszystko wolno !!! A tu taka niespodzianka. Pan nie lubi nadgorliwych i… zakłamanych w modlitwie.

 4. Kobieta kierująca mercedesem nie wymusiła pierwszeństwa.Ona jechała droga z pierwszeństwa. Żeby się ratować widocznie odbiła i uderzyła w drzewo. Wiem bo widziałam na własne oczy.

 5. tu się puknie, tam się sztuknie, podłużnicę się pociągnie i będzie jak nowy, prawda Panowie lakiernicy i blacharze? A z drugiej strony chyba uboga wersja tego merola bez poduch, to pewnie i bez klymy?

 6. A ja w tym miejscu chciałbym podziękować Panom Policjantom, którzy po wypadku bardzo sprawnie przepuszczali samochody wydzielonym pasem by umożliwić w miarę płynny ruch i uniknąć nadmiernych korków. Jechałem w obie strony w przeciągu 30 min – korek mimo wypadku nie był dłuższy niż zazwyczaj. Poza tym: uśmiech i życzliwość, wyraźna chęć pomocy – o to chodzi! Brawo!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie