Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Boh. Monte Cassino: Spore utrudnienia w ruchu po wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala

W piątek po południu na ul. Bohaterów Monte Cassino doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 13 na skrzyżowaniu ul. Juranda z ul. Bohaterów Monte Cassino. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca fiatem, wyjeżdżając z ul. Juranda w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu dacią. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Dwie osoby, oboje kierujący, trafiły do szpitala. W rejonie zdarzenia są spore utrudnienia w ruchu. Całkowicie nieprzejezdne są dwa pasy ruchu w kierunku ul. Wileńskiej. Ruch kierowany jest przez ul. Juranda.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Informację o zdarzeniu przekazali nam nasi Czytelnicy – Anna, Adrian i Przemysław – Dziękujemy!


(fot. lublin112.pl)

(fot. Bartosz)

2016-01-08 13:50:01
(fot. Nadesłane Adrian, Anna, Bartosz, lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. JECHAŁEM M.CASSINO KILKA MINUT PO ZDARZENIU – ŻADNEMU DURNEMU POLICJANTOWI NIE ZECHCIAŁO SIĘ WYJŚĆ Z CIEPŁEJ KIJANKI BY POKIEROWAĆ RUCHEM – KIEROWCY JEŹDZILI JAK CHCIELI – DZIWNE, ŻE NIE BYŁO KOLEJNEGO ZDARZENIA – TO BYŁ POKAZ DEBILIZMU W WYKONANIU LUBELSKICH POLICJANTÓW

 2. Po jaką chol… jest tam lewoskręt to nie wiem za 50 m jest skrzyżowanie i można normalnie zawrócić. Wystarczy, że jeden chce skręcać lewo i pod górkę stoi sznurek zablokowanych samochodów wyjeżdżających z marketu Leclerc.

  • Oj czepiasz się, idź spać…

   • Ma rację. Wyjeżdżając z Juranda lepiej i szybciej na rondzie zawrócić, jak czekać na możliwość skrętu w lewo. Jedna pierdoła lub duży ruch i stoisz jak widły w gnoju i czekasz na zbawienie.

  • Bo skręcać w tym miejscu trzeba umieć a nie jakiś tępa pipa myśli ze zdąży ze skrętem,zabrać kwity na pól roku może zrozumie

   • Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

    O! Nareszcie coś rozsądnego napisano. ale myślę, że (jak to uprzejmie określiłeś) tępa pipa nie znajdzie tak dobrego fachowca, który by poskładał te puzzle jeszcze wczoraj nazywane fiatem, a sama spłata kredytu, który pozostał, będzie jakiś czas bolała.