Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki na ekspresówce w naszym regionie. Są utrudnienia w ruchu

W ciągu jednej tylko godziny, na drodze ekspresowej S12/17 doszło do trzech zdarzeń drogowych. Jedno miało miejsce na wysokości Bogucina, dwa kolejne na obwodnicy Piask.

19 komentarzy

  1. Astronauta ,tu już nie pomogą nawet autostrady ,bo odmóżdżonych głąbów przybywa szybciej niż ginie w wypadkach i to jest przyczyna ,a nie brak dobrych dróg .Dasz idiocie samochód i wpuscisz na ekspresówkę i co ? a odbierze mu resztki rozumu , rozpędzi się ile fabryka dała i wjedzie w tył ciężarówki

  2. A w tym czasie zamiast patrolować ekspresówkę, bohaterski patrol spiid w swojej beemce za kilkaset tysięcy łapie frajerów na ul. Mazowieckiego. Jest „niezwykle” niebezpiecznym z ograniczeniem do 50kmh, odcinek bez przejść, skrzyżowań itp. Oprócz oczywiście ronda z pniakiem ale tam granatowych super bohaterów brak. Za każdym razem widzę ich super bolid przy polmozbycie jak spisują jakiegoś bidaka w starym golfie albo astrze. Na ekspresówce wolna amerykanka i testowanie bryk z leasingu. Ale to zbyt ryzykowne bo i umiejętności i koników może braknąć.