Trzy wypadki na ekspresówce w naszym regionie. Są utrudnienia w ruchu

W ciągu jednej tylko godziny, na drodze ekspresowej S12/17 doszło do trzech zdarzeń drogowych. Jedno miało miejsce na wysokości Bogucina, dwa kolejne na obwodnicy Piask.

Do trzech zdarzeń drogowych doszło w ciągu ostatniej godziny na drodze ekspresowej S12/17 w naszym regionie. Pierwsze z nich miało miejsce około godz. 16:45 na obwodnicy Piask. Pomiędzy węzłami Piaski Zachód a Piaski Wschód zderzyły się dwa samochody osobowe.

Po kilkunastu minutach, ok. 400 metrów dalej, również miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów. W obu przypadkach na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności obu zdarzeń. Na jezdni w kierunku Chełma i Zamościa występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Z kolei około godziny 17:45 w miejscowości Bogucin na trasie Warszawa – Lublin doszło do kolizji z udziałem pięciu pojazdów. Zdarzenie miało miejsce w rejonie węzła Jastków na jezdni w kierunku Lublina. Jak nas poinformowano, na miejsce jadą dopiero służby ratunkowe.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

Zobacz również

19 komentarzy

 1. co to , co to , co to tak gna ?
  Osły

 2. ja pier….lę ,jakim to trzeba być nieudacznikiem ,żeby doprowadzić do zderzenia na ekspresówce ,gdzie wszyscy jadą w tym samym kierunku .Tacy sami nieudacznicy doprowadzają do czołówek na zwyklych dwukierunkowych drogach

  • Dzbany z rezerwatu LKS i LSW

   • Nie tylko…w Lublinie 9/10 kierowców nie potrafi jeździć, całe lubelskie tak ma. Widząc ich w Warszawie, ciężko uwierzyć skąd maja prawo jazdy mieszkańcy lubelskiego

 3. Chełm wraca do domu. A to mistrzowie prawego pasa.

 4. Kurde ludzie gdzie się wam tak śpieszy? Grabarze i tak mają multum roboty! Zwolnij drzewo na twoją trumnę musi jeszcze porosnąć.

 5. zobaczyłem tytuł o 3 zdarzeniach i byłem pewien, że przynajmniej dwa były obok siebie, powstałe jedno po drugim na przeciwległych pasach…
  artykuł z 17:55, a wypadek pod Bogucinem 10 minut wcześniej – więc spodziewajmy się aktualizacji o czwartym zdarzeniu 🙁

 6. Prędkość i jazda na zderzaku .Nie żal mi tych głąbów aby tylko innym nie robili krzywdy.A prawda jest taka że na ekspresówce jest za mało policji która by poskramiala tych mistrzów kierownicy .Zwłaszcza ze światłami od ,chińczyka ”

 7. Szybcy i wsciekli przypominam WAM że na ekspresówce dozwolona predkość to 120 MAKSIMUM.

  • a jakie zastosowanie mają twoje mądrości do takich sytuacji, które zdarzają się co 15 minut?
   jadę 120km/h, na prawym pasie TIR za TIRem, tuż przed maskę wyjeżdża dziadek w fiacie bo chce wyprzedzić ciężarówkę a nie ma ku.rwa lusterka!

 8. Warto poznać najpierw szczegóły danego wypadku a potem komentować. Zdarzenie w Bogucinie to efekt pęknięcia opony w jednym z pojazdów.

 9. Jeszcze kilka lat temu opinie były takie, że mamy tyle wypadków, bo mamy kiepskie drogi. Teraz mamy autostrady i ekspresówki i dalej są wypadki. Nie ma dnia by na s 12/17 nie było wypadku. Coś z polskimi kierowcami jest nie tak, mimo że o sobie mają najlepsze mniemanie. Więcej pokory, więcej szacunku dla innych na drodze panie i panowie!

 10. Dzisiaj przed piaskami były prowadzone roboty drogowe. Stały odpowiednie znaki. Ruch zwolniony, policja wcześniej stoi na światłach i pasie awaryjnym żeby na pewno każdy zobaczył. Może się trafił taki co jechał 180 i zapomniał zahamować…

 11. Astronauta ,tu już nie pomogą nawet autostrady ,bo odmóżdżonych głąbów przybywa szybciej niż ginie w wypadkach i to jest przyczyna ,a nie brak dobrych dróg .Dasz idiocie samochód i wpuscisz na ekspresówkę i co ? a odbierze mu resztki rozumu , rozpędzi się ile fabryka dała i wjedzie w tył ciężarówki

 12. A w tym czasie zamiast patrolować ekspresówkę, bohaterski patrol spiid w swojej beemce za kilkaset tysięcy łapie frajerów na ul. Mazowieckiego. Jest „niezwykle” niebezpiecznym z ograniczeniem do 50kmh, odcinek bez przejść, skrzyżowań itp. Oprócz oczywiście ronda z pniakiem ale tam granatowych super bohaterów brak. Za każdym razem widzę ich super bolid przy polmozbycie jak spisują jakiegoś bidaka w starym golfie albo astrze. Na ekspresówce wolna amerykanka i testowanie bryk z leasingu. Ale to zbyt ryzykowne bo i umiejętności i koników może braknąć.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0885zł -1.31%
  • GBP 5.0298zł -0.32%
  • EUR 4.48zł -0.69%
  • CHF 4.2226zł -0.88%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online