Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Trzy wypadki na ekspresówce w naszym regionie. Są utrudnienia w ruchu

W ciągu jednej tylko godziny, na drodze ekspresowej S12/17 doszło do trzech zdarzeń drogowych. Jedno miało miejsce na wysokości Bogucina, dwa kolejne na obwodnicy Piask.

Do trzech zdarzeń drogowych doszło w ciągu ostatniej godziny na drodze ekspresowej S12/17 w naszym regionie. Pierwsze z nich miało miejsce około godz. 16:45 na obwodnicy Piask. Pomiędzy węzłami Piaski Zachód a Piaski Wschód zderzyły się dwa samochody osobowe.

Po kilkunastu minutach, ok. 400 metrów dalej, również miało miejsce zderzenie dwóch pojazdów. W obu przypadkach na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności obu zdarzeń. Na jezdni w kierunku Chełma i Zamościa występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni.

Z kolei około godziny 17:45 w miejscowości Bogucin na trasie Warszawa – Lublin doszło do kolizji z udziałem pięciu pojazdów. Zdarzenie miało miejsce w rejonie węzła Jastków na jezdni w kierunku Lublina. Jak nas poinformowano, na miejsce jadą dopiero służby ratunkowe.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

19 komentarzy

  1. Astronauta ,tu już nie pomogą nawet autostrady ,bo odmóżdżonych głąbów przybywa szybciej niż ginie w wypadkach i to jest przyczyna ,a nie brak dobrych dróg .Dasz idiocie samochód i wpuscisz na ekspresówkę i co ? a odbierze mu resztki rozumu , rozpędzi się ile fabryka dała i wjedzie w tył ciężarówki

  2. A w tym czasie zamiast patrolować ekspresówkę, bohaterski patrol spiid w swojej beemce za kilkaset tysięcy łapie frajerów na ul. Mazowieckiego. Jest „niezwykle” niebezpiecznym z ograniczeniem do 50kmh, odcinek bez przejść, skrzyżowań itp. Oprócz oczywiście ronda z pniakiem ale tam granatowych super bohaterów brak. Za każdym razem widzę ich super bolid przy polmozbycie jak spisują jakiegoś bidaka w starym golfie albo astrze. Na ekspresówce wolna amerykanka i testowanie bryk z leasingu. Ale to zbyt ryzykowne bo i umiejętności i koników może braknąć.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo