Pijany Bułgar wjechał w zaparkowane auto. Wpadł po pościgu

Wczoraj późnym wieczorem na lubelskim Kośminku samochód osobowy uderzył w zaparkowane auto. Kierujący rzucił się do ucieczki.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21:30 na ulicy Pawiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Kierujący oplem mężczyzna, jadąc od strony Drogi Męczenników Majdanka, skręcał w prawo w ulicę Żelazną. Stracił jednak panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w zaparkowane przy jednej z posesji mitsubishi.

Gdy na miejsce podszedł znajdujący się obok właściciel uszkodzonego auta, kierowca wysiadł z pojazdu i usiłował tłumaczyć, że nic się takiego nie stało. Po chwili jednak zaczął uciekać. Poszkodowany wraz z jeszcze jednym mężczyzną rzucili się w pościg i po kilku chwilach zatrzymali sprawcę zdarzenia.

Gdy na miejsce dojechał patrol policji, funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy opla. Jak się okazało, 41- letni obywatel Bułgarii był kompletnie pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.(fot. lublin112)
2015-05-22 10:53:50

Zobacz również

19 komentarzy

 1. Aaron Fleischmann

  Uważaj, żeby Brytyjczycy nie zajęli podobnego stanowiska wobec Polaków w UK i w ramach walki z brudasami i patologią nie deportowali Twoich ziomali i pociotków 😉

  • W przeciwieństwie do ciebie, moi znajomi i pociotki jak to ująłeś to ludzie wykształceni i na poziomie, do którego wiele ci brakuje. A ty kiedy lecisz z Bredzisawem do Israela? Bilety na poniedziałek zarezerwowałeś? Czy czekasz na deportację na koszt podatników.

   • rzeczywiście po twojej wypowiedzi widać jaki jesteś wykształcony i na poziomie… zapewne tego bułgara, kolejna lubelska patologia „cha cha cha cham i prostak”

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7509zł -0.68%
  • GBP 5.245zł 0.16%
  • EUR 4.5393zł 0.11%
  • CHF 4.0981zł -0.34%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!