Pijany Bułgar wjechał w zaparkowane auto. Wpadł po pościgu

Wczoraj późnym wieczorem na lubelskim Kośminku samochód osobowy uderzył w zaparkowane auto. Kierujący rzucił się do ucieczki.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 21:30 na ulicy Pawiej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Kierujący oplem mężczyzna, jadąc od strony Drogi Męczenników Majdanka, skręcał w prawo w ulicę Żelazną. Stracił jednak panowanie nad pojazdem w wyniku czego uderzył w zaparkowane przy jednej z posesji mitsubishi.

Gdy na miejsce podszedł znajdujący się obok właściciel uszkodzonego auta, kierowca wysiadł z pojazdu i usiłował tłumaczyć, że nic się takiego nie stało. Po chwili jednak zaczął uciekać. Poszkodowany wraz z jeszcze jednym mężczyzną rzucili się w pościg i po kilku chwilach zatrzymali sprawcę zdarzenia.

Gdy na miejsce dojechał patrol policji, funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy opla. Jak się okazało, 41- letni obywatel Bułgarii był kompletnie pijany. Miał blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Co więcej, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.(fot. lublin112)
2015-05-22 10:53:50

Zobacz również

20 komentarzy

 1. Boordel na kółkach

  Dopiero będziemy mieli „Meksyk”, jak zgodnie z rozporządzeniem tzw. Unii Europejskiej będziemy musieli przyjmować imigrantów z Afryki. To się wesoło zrobi.

  • Aaron Fleischmann

   Fakt, ale spójrz na to z innej strony. Kiedy w Polsce zamieszka parę tys. imigrantów z Afryki, będzie na kogo zrzucić winę za wszelkie swoje życiowe niepowodzenia. Nieudacznicy będą mogli krzyczeć, że wszystko to wina „czarnuchów”. Części z nich nie będzie przeszkadzać nawet to, że sami są imigrantami np. w UK lub Irlandii 😉

  • Oj będzie się działo.

 2. Na Kośminku w co drugim domu mieszkają bułgarzy. PLAGA! Robią co chcą i nie można im zwrócić uwagi. Bydło! NIe kupujcie od nich ciuchów to się wyniosą!

 3. Wiklinowy nocnik

  je-ban-y brudas, won…

 4. To już chyba kolejna taka akcja z tym Bułgarem. Chyba, że cała banda jeździ tym samochodem.

 5. nocniku masz rację wyje.ać to z naszego miasta,a jak wpuszczą tych odszczepieńców to EBOLĘ mamy gratis.

 6. Jestem za tym żeby pomagać obcokrajowcom którzy musieli ze swojego kraju uciekać żeby żyć,ale kiedy taki delikwent zaczyna się panoszyć i jest ponad prawem to znaczy że coś jest nie tak,dziwny sposób okazywania wdzięczności…
  Moim zdaniem od razu wilczy bilet dla takiego debila i niech rozum mu wraca w jego ojczyźnie gdzie.będzie potraktowany odpowiednio.
  Całe szczęście że nikogo nie potrącił/zabił bo 2.5 promila to nie jest mało

 7. trzeba było go od razu zabić w obronie własnej

 8. zapytajcie się komendanta lubelskiej policji , gdzie jest policja, czy ci bułgarzy są zarejestrowani w urzędzie zajmującym się cudzoziemcami- czy komisariat na kunickiego, to tylko nowy budynek- policjanci ci sami z 3 i 8 – zbieranina wieśniaków cudem oderwanych od pługa , tyle mogę napisać, że dwaj policjanci z komisariatu na kunickiego stwierdzili, że zbyt głośno słucham muzyki – godziny popołudniowe – dzięki temu jest sprawa sądowa – oto asy – ##### ########## i ##### ###### – łatwiej jest pojechać do normalnego człowieka i pokazać swoją wyższość, przy okazji zrobić wynik – sprawa skierowana do sądu, pokazać plebsowi co ja mogę jako policjant – do bułgara żaden z nich nie pojedzie, bo się boi, bo może zaliczyć wp_ie_rdol – TAKA JEST LUBELSKA POLICJA – GRATULUJĘ DOBREGO SAMOPOCZUCIA KOMENDANTOWI LUBELSKIEJ POLICJI

 9. „Bułgar” oczywiście 😉

 10. Oś -dziesiąta i okolice , tam już roi się od Bułgarskich cyganów.

  • Normalne stare ludzie nie maja kasy na utrzymanie domów to wynajmują piętra. Bułgaria to 10ta.

 11. Aaron Fleischmann

  Uważaj, żeby Brytyjczycy nie zajęli podobnego stanowiska wobec Polaków w UK i w ramach walki z brudasami i patologią nie deportowali Twoich ziomali i pociotków 😉

  • W przeciwieństwie do ciebie, moi znajomi i pociotki jak to ująłeś to ludzie wykształceni i na poziomie, do którego wiele ci brakuje. A ty kiedy lecisz z Bredzisawem do Israela? Bilety na poniedziałek zarezerwowałeś? Czy czekasz na deportację na koszt podatników.

   • rzeczywiście po twojej wypowiedzi widać jaki jesteś wykształcony i na poziomie… zapewne tego bułgara, kolejna lubelska patologia „cha cha cha cham i prostak”

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7038zł -0.88%
  • GBP 4.9426zł -0.96%
  • EUR 4.4642zł -0.28%
  • CHF 4.1112zł -0.28%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach