Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Nocne dachowanie pod Lublinem. Dwie osoby walczą o życie

W nocy w Jakubowicach Konińskich miał miejsce groźny wypadek. Pasażera przygniotło koziołkujące auto.

Do wypadku doszło we wtorek o godzinie 22:30 w podlubelskich Jakubowicach Konińskich. Rozpędzony samochód wypadł z drogi i koziołkował. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący peugeotem mężczyzna, jadąc od strony Lublina, stracił panowanie nad kierownicą, w wyniku czego auto wypadło z drogi, uderzyło w skarpę a następnie kilkukrotnie obracając się wokół własnej osi zatrzymało się na boku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. W momencie wypadku, pasażer pojazdu wypadł z auta i został przygnieciony przez przewracający się samochód. Wraz z kierowcą zostali obaj przetransportowani do szpitala. Jak ustaliliśmy, kierujący autem 30 latek z Lublina jest w bardzo ciężkim stanie, pasażer zaś w stanie tragicznym. Lekarze walczą o jego życie, jednak jak nam przekazano, są niewielkie szanse na jego uratowanie.

Od mężczyzn czuć było alkohol, została od nich pobrana krew do badań. Została również przeszukana okolica miejsca zdarzenia, gdyż z pojazdu wypadło wiele rzeczy należących do małego dziecka. Ratownicy podejrzewali, że mogło ono wypaść z auta. Na szczęście po kilkunastu minutach potwierdzono, że mężczyźni podróżowali sami.

Jedną ze wstępnych przyczyn zdarzenia wymienia się brawurową jazdę, auto w momencie wypadku poruszało się z bardzo dużą prędkością. Przez blisko trzy godziny droga Lublin – Krasienin była całkowicie nieprzejezdna. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od czytelniczek. Ilona, Karola – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112)
2014-10-01 01:54:50

21 komentarzy

  1. Rzadko przyznaje rację Prezesowi ale ta metoda selekcji pijaków drogowych jest chyba najlepsza .

  2. Ludzie chyba Wam się nudzi,nie macie co robić tylko śmiać się z czyjegoś nieszczęścia?Wyobraźcie sobie co ich rodzina przeżywa i znajomi.BANDA DEBILI!!!

  3. bardzo dobrze !!! kara musi być !!!
    lepiej oni niż przypadkowi piesi / rowerzyści / inni kierowcy

  4. a gdzie była rodzina skoro pozwalała w milczeniu na takie zachowania ??!! też są współwinni

  5. Powinny polamac sie wam wszystkie palce u rąk,zebyscie juz nigdy nigdzie niczego nie skomentowali.

  6. Dalej klaskaj jakimś zjebom którzy jeżdżą po pijaku ale trafisz kiedyś na takiego który ci przydzwoni i módl się wtedy zebyś z życiem uszła .Wtedy dopiero może oczy ci się otworzą na ta patologię na naszych drogach przez którą gina bogu ducha winni ludzie .

  7. roman45 do ciebie – na co pozwalała rodzina?????? A co ty myslisz,że dorosłego faceta da się za rękę prowdzić???? i przewidzieć co zrobi w każdym momencie? Myślisz,że człowiek ma wpływ na wszystko i że chciałby żeby ktoś najjbliższy robił głupoty??????? To odpowiem ci – NIE! Zastanów się zanim zaczniesz obwiniać wszystkich wokoło, bo może idąc twoim torem myślenia to i lekarze i ratownicy też są winni, bo po co takich ratować…masakra jakaś

Z kraju