Lubelscy taksówkarze pożegnają kolegę, który zginął w wypadku. Setka pojazdów przejedzie przez miasto

W środę rano mogą wystąpić utrudnienia w rejonie ul. Ruskiej, Podzamcze i Walecznych w Lublinie. Kilkudziesięciu lubelskich taksówkarzy pożegna swojego kolegę, który zginął w wypadku.

58 komentarzy

  1. Szkoda człowieka, było za szybko. Widziałem jak jeździ. Kiedyś w weekend jechał na jezioro. Chyba z rodziną. Od Ludwina siedział mi na zderzaku co chwile próbując wyprzedzać. W końcu znalazł lukę i zrobił to na zakręcie, skrzyżowaniu. Tyle ryzyka, a na orlenie był znowu koło mnie. Taki miał styl jazdy.
    Dołączę do wcześniejszych postów o blokowaniu miasta. Bez sensu… Każdy ma jakąś tragedię w życiu. Czy jak na drodze zginie górnik, to tysiące górników blokują drogi jadąc na pogrzeb? Czy jak umrze kierowca MPK, to 100 autobusów jedzie na pogrzeb pożegnać kolegę? A może jak zginie robotnik drogowy to drogowcy zabierają maszyny na uroczystości pogrzebowe? Śmierć tragiczna, głupia, ale bądźmy poważni. Takich śmierci jest wiele i nikt nie urządza kawalkady po mieście z powodu śmiertelnego wypadku. Co innego jak zginie taksówkarz podczas napadu. Tu się zgadzam z pomysłem kawalkady.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!