Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kompletnie pijany na obwodnicy Lublina. Zatrzymały go barierki

Wczoraj na obwodnicy Lublina osobowy opel uderzył w bariery. Kierowca był pijany.

Do zdarzenia doszło we wtorek około południa na obwodnicy Lublina. Jadący oplem mężczyzna, na wysokości Elizówki stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze i uderzyło w metalowe bariery energochłonne. Kierowcy nic się nie stało, wysiadł z auta i usiłował zorganizować sobie pomoc w zabraniu z drogi uszkodzonego pojazdu.

Nie udało mu się to jednak, gdyż świadkowie powiadomili o zdarzeniu policję. Gdy na miejsce dojechał patrol, funkcjonariusze od razu wyczuli od kierowcy woń alkoholu.

-Jak się okazało, mężczyzna był pijany, badanie alkomatem wykazało u niego 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu – tłumaczył nam podkom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Teraz odpowie za jazdę po pijanemu, za co grozi mu do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna i utrata uprawnień.

(fot. nadesłane)
2015-07-08 21:50:31

9 komentarzy

 1. Szkoda, że nic mu się nie stało, jednego ****** byłoby mniej.

 2. Chyba to było trochę za ostre

  • Ale co było za ostre – wódka, czy zakąska???

   • Pan Cieć z alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

    Popieram Twoją wypowiedź, „ja” – od siebie dodam, że barierki zachowały się prawidłowo, samochodzik na szrot.

 3. I jak się czuć bezpiecznie na drodze… jak takich debili jest pełno… a później giną niewinni ludzie…za kratki dziada !!

 4. Maryja nie zawsze dziewica

  Dwa i pół promila! – siada taki za kółkiem w mocnym przekonaniu, że mu się uda – tym razem nie udało się rozwalić zakaprawionego łba. Szkoda – byłaby pewność, że w przyszłości nie zagrozi nikomu.

 5. za przekroczenie prędkości w zabudowanym o 50 km tracisz prawko na 3 miesiące. A tu po pijaku jechał doprowadził do kolizji i co ? GROZI mu dopiero odebranie uprawnień.

 6. EEhh niewiele brakowało ;/ może następnym razem słup, a nie bariera i wtedy już nie wyjdzie w jednym kawałku…

 7. Czy to zdjęcie z obwodnicy? Nie było was tam, nie wiecie jak było na prawdę. Maryja nie zawsze dziewica… zawsze jednak święta, jeżeli chodzi o ocenianie innego, nie siebie.

Z kraju