Kolejny kierowca nie zauważył znaku STOP. Zderzenie peugeota z fordem na rondzie przy Makro

Po raz kolejny wymuszenie pierwszeństwa przejazdu podczas wjazdu na skrzyżowanie było przyczyną zderzenia pojazdów na rondzie przy Makro w Lublinie. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 15 na rondzie Kasprzaka w Lublinie. Na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Krańcowej zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i ford. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący peugeotem mężczyzna jechał al. Witosa od strony zamku. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu opuszczającemu rondo kierowcy forda. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

61

60
60

(fot. lublin112, nadesłane)
2018-08-13 16:03:49

10 komentarzy

 1. Najbardziej pechowe miejsce w Lublinie- codziennie są tu wypadki. Może jednak powinna być zainstalowana sygnalizacja.

  • Wszystko wymaga ofiary tutaj niestety rozbija się jeden kierowca ale i jeden idiota

   • Takich „pechowych” miejsc w Lublinie powinno być jak najwięcej!!! Prędkość nieduża więc rzadko komu się coś stanie a skutecznie na kilka tygodni eliminuje się takich ślepaków co nie widzą znaku stopu lub nie potrafią zapamiętać jednej zasady „wjeżdżając na rondo ustąp..”…

 2. To jak zjeżdżam z takiego pseudo ronda to mam podjeżdżać pod rozpędzone auto bo mam pierwszeństwo ? Podobnie na drodze z pierwszeństwem czy na zielonym świetle. A gdzie zasada ograniczonego zaufania, gdzie instynkt samozachowawczy. Ja jak wjeżdżam na to pseudo rondo pod Makro to mam oczy dookoła głowy, przecież wiadomo że tam co dziennie są stłuczki i wypadki. Swoją drogą gościowi co ignoruje doskonale widoczny znak stop powinni automatycznie zabierać prawko.

 3. Tam trzeba mieć oczy dookoła głowy o 6 rano a co mówić w szczycie. Ci co wymuszają powinno im zabierać prawko. Jeżdżę do pracy codziennie i wracam tą samą drogą i widzę co wyprawiają kierowcy. Rano wymuszają kierowcy jadąc od strony Świdnika gdzie zjeżdżając z ronda w kierunku Chemicznej trzeba hamować. Takich powinno się ponownie wysyłać na kursy.

 4. Rondo przy Makro nie różni się niczym innym od rond tego typu nieco dalej w kierunku Świdnika jest podobne i nic sie tam nie dzieje . Po prostu przyciąga drogowych idiotow nie widzę tu innych przyczyn. Ps. Jeżdżę tamtedy codziennie i nie widzę tam problemów zwiazanych z infrastrukturą . A do widoku rozbitych aut sie już przyzwyczaiłem i mam nadzieje ze zaden pacan we mnie nie wjedzie .

 5. Pietrek, stoi napisane, że ford opuszczał rondo, a skoro opuszczał, to jak miał uniknąć zderzenia? Żadnych świateł na tym rondzie! Jest prawidłowo oznakowane i widoczność też jest znośna.

 6. Wcale nie nie zauważył.Tam mało kto zatrzymuje się na STOPIE.Chyba tylko „L”.I to podczas nauki i egzaminie.A potem już tez się nie widzi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja