Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie chciała z nim być, zniszczył ponad 20 samochodów. Sprawcą jest jeden z lubelskich lekarzy

Za sprawą zniszczenia ponad 20 aut w dzielnicy Dziesiąta stoi jeden z lubelskich lekarzy. Przyczyną jego działania miała być odrzucona miłość.

Jak już wczoraj informowaliśmy, policjanci zatrzymali sprawcę dewastacji ponad 20 samochodów zaparkowanych w dzielnicy Dziesiąta. W miniony weekend w zaparkowanych autach przy ul. Nadrzecznej, Ściegiennego, Przesmyk, Kochanowskiego, Rejtana, Żeromskiego, Dunikowskiego, Abramowickiej, Kraszewskiego i Słowackiego, połamane zostały lusterka i pogięte wycieraczki. Do tego ostrym narzędziem wydrapano w lakierze rożnego rodzaju napisy. Sprawca za pomocą farby w sprayu „ozdabiał” też pojazdy różnymi napisami, w tym o tematyce miłosnej oraz swastykami.

Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, podczas dokonywania zupełnie innego wykroczenia. Mianowicie za pomocą farby w sprayu niszczył elewację jednego z budynków w okolicy. Nanosił m.in. napisy podobne do tych, jakie kilka dni wcześniej umieszczone zostały na zdewastowanych samochodach. Funkcjonariusze powiązali oba zdarzenia i jak się okazało, sprawcą była ta sama osoba.

Jak ustaliliśmy, 37-latek jest z zawodu lekarzem, pracuje w jednej z lubelskich przychodni. Powodem jego działania miała być nieodwzajemniona miłość. Sprawą zajęła się prokuratura. Obecnie mężczyzna został skierowany na obserwację psychiatryczną. Dopiero opinia biegłych na temat jego zdrowia psychicznego pozwoli na podjęcie dalszych kroków w tej sprawie. Łączne straty spowodowane jego działaniem, zostały oszacowane na kwotę blisko 47 tysięcy złotych. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. nadesłane)
2017-06-01 20:35:15

50 komentarzy

  1. Szkoda człowieka coś mu się w głowę porobiło a tak nie wiele oczekiwał pełnego brzucha i pustej moszny a jak tego zabrakło to są efekty. Laska pewnie zdrowo ciągnęła skoro było ją tak ciężko zastąpić. Panie doktorku takich pustych ci… jest mnóstwo można by zmieniać co tydzień a tak szkoda kariery.

  2. Miłość…najgorsza choroba mózgu???

  3. Miłości….najgorsza choroba mózgu..

  4. similia similibus curentur

    Znaczy ssie gorzała i piguły już nie działały na Pana doktora ?

  5. Kuwa że nikt nie widział jak sukin===n niszczy auta , przecież połamali by my mu wszystkie gnaty! Na takie esyfloresy na tylu samochodach trzeba czasu , wypuście go na tej ulicy. Czekamy !!!!!!!!!!!