Nie chciała z nim być, zniszczył ponad 20 samochodów. Sprawcą jest jeden z lubelskich lekarzy

Za sprawą zniszczenia ponad 20 aut w dzielnicy Dziesiąta stoi jeden z lubelskich lekarzy. Przyczyną jego działania miała być odrzucona miłość.

50 komentarzy

 1. Proszę go nie oceniać. On ma pewnie 6 etatów a teraz będzie musiał wziąć 7 i 8 aby związać swój koniec z końcem. Poznacie go pewnie po powiększonych źrenicach i związanych z tyłu ręcach.

 2. Rozumiem, że gdyby sprawcą był murarz, sklepikarz, taksówkarz, dziennikarz lub bezrobotny to ta informacja też by się pojawiła bo zawód sprawcy jest tutaj kluczowy. Czy tylko lekarz bo więcej sensacji i lekarzom zawsze dobrze dokopać? Panie redaktorze? Lekarz nie może zachorować psychicznie?

  • Tak, tak… Redaktor wiedział o tym wcześniej i informował o tych akcjach aby budować napięcie przed ujawnieniem sensacji… Ty tak serio? Jakieś kompleksy zawodowe masz? Mowa o tym, że był to lekarz jest ponieważ jest to jeden z zawodów zaufania publicznego. O księdzu, strażaku, policjancie, prawniku, żołnierzu też by pisali „był to (wstaw zawód). Mam nadzieję, że ludzi to ty nie leczysz, bo z tym poziomem bystrości jest to niebezpieczne.

   • Krzywonos Jedaj

    A dla czego wśród zawodów zaufania publicznego nie umieściłeś prostytutki?Ona cię najczęściej wysłucha i nie musisz do niej stać w kolejce jak do lekarza.

  • A dlaczego nie dokopać lekarzom? Przecież przeważająca większość z nich to trutnie i krwiopijcy.

 3. Ale czasy !!! Nadeszły czasy, kiedy nie można nikomu ufać, ani lekarzom, ani księżom.
  O adwokatach, sędziach, czy policjantach, tym razem nawet nie wspomnę.

 4. Dobrze ,ze nie znęcał się na pacjentami

 5. Ten człowiek leczy się psychiatrycznie od wielu lat…

  • Musi więc zmienić lekarza, bo widać, że terapia nie działa. Oczywiście przed zmianą musi pokryć wszelkie wyrządzone przez siebie szkody. Jest szansa, że właśnie to go wyleczy.

 6. Jeżeli służby miejskie nie radzą sobie z egzekwowanie przepisów, to co się dziwić, że ludzie dokonują samosądów. Napisy na karoserii można również potraktować jako pouczenie.
  Kierowca następnym razem dwa razy się zastanowi czy tu można zaparkowac, a następnie wyciągnie miarkę i się jeszcze raz upewni , że zostawił przynajmniej 150cm szerokości chodnika pieszym.

 7. Norma. Znam środowisko. Pracuje w nim bardzo wiele chorych osób i to w sumie typowe. Osoby chore są na ogół bardzo zdolne stąd bez problemu mają najlepsze wyniki w szkole, bez problemu kończą medycynę. Generalnie statystycznie z mojej orientacji wynika że więcej jest chorych lekarzy, artystów, adwokatów niż np murarzy, sklepikarzy itd.

  • Znaczy się alkoholik? Co raz częściej czytamy o osobach z dyplomem jak po pijaku potrafią nawywijać. O murarzach czy sklepikarzach jakoś mniej.

   • mialam tu raczej na myśli osoby z chorobami psychicznymi typu schizofrenia, chad a nie uzależnienia

 8. Zdrowo dolnięty gość !

  • Realista z Lublina

   Mam nadzieję, ze kara go nie ominie. Za zniszczenia powinien zapłacić (jak lekarz to kasę ma) a potem do wiezienia – bezwarunkowo. Tak aby się odechciało i jemu i jego naśladowcom.

 9. Czy po tym incydencie kierowcy nauczą się parkować prawidłowo?

  • On zniszczył 40 aut – to wszyscy uważasz stali na chodniku , po za tym nie ma prawa udowadniać kierowcom swojego niezodowolenia z parkowania w ten sposób. Popłynie z kasą konkretnie a z roboty powinien wylecieć bo będzie karany !

 10. Dajcie mu spokój 37 lat, piękny już zamek z wieżą stoi , a księżniczki brak. Nie dała się przywieść to zniszczył karocę i parę powozów.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)