Zapraszamy w ten weekend na Tor Lublin. W niedzielę odbędzie się rozpoczęcie sezonu 2014 organizowane przez Lubelski Klub Audi oraz VAG Lublin. Impreza odbędzie się na Torze Lublin, jej rozpoczęcie planowane jest […]
W poniedziałek na ul. Międzyrzeckiej w Radzyniu Podlaskim doszło do tragicznego zdarzenia drogowego. Kierujący audi, pijany mężczyzna, śmiertelnie potrącił 60-latka.
Od kilku dni na lubelskim niebie można obserwować natowski samolot E 3A AWACS. Maszyny zatacza nad regionem charakterystyczne kręgi.
Dzisiaj po południu doszło do pożaru w jednej z kamienic na Ulicy Nowy Świat. Pożaru nie przeżyła mieszkająca tam kobieta.
Dzisiaj po południu wiatr przewrócił ogromne drzewo rosnące na dziedzińcu Sądu Okręgowego w Lublinie. Narobiło ono sporych szkód.
Zatrzymano podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku, do którego doszło dzisiaj w Radzyniu Podlaskim. Okazał się nim policjant z tamtejszej komendy.
Dwanaście działających bez zezwolenia automatów do gier hazardowych zatrzymali funkcjonariusze Służby Celnej i Policji z Lublina. Urządzenia stały w jednym z lokali w centrum Lublina.
Bernard Ollivier, znany francuski dziennikarz, autor książki „Życie zaczyna się po 60-tce” oraz twórca nowatorskiego programu resocjalizacyjnego młodych więźniów „Próg” zagości w Lublinie. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 17 marca o godzinie 18.30 w sali szkoleniowej Centrum Wolontariatu w Lublinie przy ul. Głębokiej 17.
Do wypadku doszło o godzinie 20.35 na ulicy Turystycznej w Lublinie w rejonie miejsca gdzie stał fotoradar. Kierujący samochodem osobowym marki volkswagen passat jadąc w kierunku Łęcznej, najprawdopodobniej ze zbyt dużą prędkością, na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Rozpędzone auto zjechało na przeciwległą stronę jezdni i uderzyło w ogrodzenie jednej z posesji. Potem w rosnące na niej drzewo, a następnie odbiło się i z powrotem wylądowało po prawej stronie jezdni. Dwie osoby zostały ranne.
Dzisiaj w Lublinie odbyła się akcja edukacyjna dotycząca bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych. Funkcjonariusze przypominali o przepisach.
W niedzielę około godziny 20:30 na ul. Turystycznej doszło do wypadku. Dwie osoby zostały ranne.
W niedzielę wieczorem na al. Solidarności doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Mercedes uderzył w autobus.
Wieczorem w Lublinie kierujący samochodem osobowym wjechał w drzewo. Został ranny i trafił do szpitala.
Do wypadku doszło w sobotę około godziny 17:30 na ul. Dolna 3 Maja w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, renault megane oraz citroen C2. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, do zdarzenia doszło gdy kierujący renault jadąc w kierunku al. Solidarności z powodu zbyt dużej prędkości na łuku jezdni stracił panowanie nad kierownicą. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło w piątek około godziny 13:30 na al. Witosa w Lublinie, w rejonie wjazdu na wiadukt prowadzący do Świdnika. Kierująca terenowym suzuki jadąc lewym pasem usiłowała w ostatniej chwili wjechać na prawy pas by skręcić w kierunku Świdnika. Jednak manewr ten wykonała tak niefortunnie, że zajechała drogę jadącej prawą stroną ciężarówce. Kierujący większym pojazdem nie zdążył wyhamować i uderzył w tył osobówki.