W sobotę około godziny 12:30 na ul. Krochmalnej doszło do zderzenia forda z fiatem. Sprawca zdarzenia uciekł, po tym jak dowiedział się, że na miejsce kolizji ma przyjechać policja.
W sobotę przed południem na al. Kraśnickiej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym dziecko.
Wieczorem na ul. Młyńskiej audi wypadło na łuku jezdni na pobocze i skosiło hydrant. Okazało się, że kierowca był pijany.
Dzisiaj wieczorem na ul. Dolna 3 Maja doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Zderzyły się dwa samochody osobowe.
Padający deszcz oraz silny wiatr spowodował że strażacy z naszego regiony mają pełne ręce roboty. Pozrywało elewacje a nawet dachy, są przewrócone drzewa i reklamy. Załamanie pogody i związane z tym silne […]
Nasza czytelniczka kupiła w Lidlu kurczaka. Jak się okazało, jego waga oraz cena była ponad dwa razy zawyżona.
Kompletnie pijany kierowca jechał dzisiaj w Lublinie jedną z ulic pod prąd. Doprowadził do zderzenia z dwoma innymi pojazdami.
Do potracenie pieszego doszło dzisiaj przed południem w Lublinie. Pieszy nie dość że był pijany to jeszcze nie zwracał uwagi na sygnalizację świetlną.
W piątek wieczorem autokar relacji Kowel-Warszawa nie dotarł do stolicy. Kierowca wjechał do Lublina i powiedział, że dalej nie jedzie. Podróżni musieli się przesiąść do innego autokaru.
W weekend Polska znajdzie się pod wpływem ośrodka niskiego ciśnienia. Przez nasz kraj z zachodu na wschód przejdzie chłodny front atmosferyczny. Będzie zimno, mokro i wietrznie.
W piątek około godziny 16 na ul. Do Dysa doszło do zderzenia czterech aut. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Dzisiaj po południu na al. Witosa w Lublinie dachował samochód osobowy. Kierująca trafiła do szpitala.
Na telefon alarmowy dostaliśmy informację, że na Placu Bychawski od ponad godziny leżą zwłoki. Czytelnik nie krył oburzenia, że w takim miejscu, tak długo zwłoki są wystawione na widok publiczny.
Główny Inspektor Farmaceutyczny poinformował wczoraj o wycofaniu z aptek produktu leczniczego o nazwie Rutinoscorbin.
Wraz z otwarciem nowego centrum handlowego na Felinie, zmieni się trasa autobusu linii nr 7. Będzie można nim dojechać pod same Felicity. Za tydzień w czwartek 20 marca zmieni się trasa lubelskiej […]