Jak już informowaliśmy, dzisiaj rano na al. Piłsudskiego w Lublinie doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Były spore utrudnienia w ruchu.
Nawet kilkanaście aut zostało uszkodzonych na jednej z puławskich stacji paliw, zanim oznakowano i podniesiono metalową barierę przed dystrybutorem. Ubezpieczyciel nie widzi problemu.
W poniedziałek około godziny 21 na al. Kraśnickiej auto osobowe potrąciło pieszego. Mężczyzna trafił do szpitala.
W ciągu kilku najbliższych dni czekają nas opady deszczu i burze. Wszystko za sprawą chwiejnych mas powietrza, które wytworzą korzystne warunki to tworzenia się zjawisk burzowych. Ostrzegamy przed wyładowaniami atmosferycznymi w trakcie opadów.
Nastolatek na lubelskim Starym Mieście „przyozdabiał” budynki napisami. Wpadł na gorącym uczynku, z markerem w dłoni.
Po blisko roku i ośmiu miesiącach lubelski adwokat Paweł S., który po pijanemu wjechał w Teatr Osterwy w Lublinie usłyszał wyrok. Wcześniej wielokrotnie nie stawiał się na rozprawach.
Dzisiaj przed południem wybuchł pożar w bloku na lubelskim LSM-ie. Gęsty dym wypełnił znaczną cześć budynku.
O ile w sobotę przy ładnej pogodnie policja nie zanotowała ani jednego wypadku, to wczoraj było ich już sześć. Dziesięć osób zostało rannych.
Dzisiejszy występ na Lubelskich dniach Kultury Studenckiej zakończyła się pobytem w szpitalu dla jednej z kobiet. Spadła ona ze sceny.
2. Maraton Lubelski postanowiliśmy uwiecznić na zdjęciach tak aby udokumentować jak największą liczbę uczestników. Czekaliśmy na nich na 28 kilometrze biegu. W sumie na zdjęciach znalazło się ponad 500 zawodników.
Od jutra rusza remont przejazdu kolejowego na ulicy Mełgiewskiej w Lublinie. Wprowadzono objazdy.
Tak jak spekulowano od kilku tygodni, kolejne połączenie z lubelskiego lotniska będzie na rynku krajowym. Do Wrocławia polecimy EuroLot-em.
W niedzielne popołudnie na ul. Kazimierza Wielkiego doszło do potrącenia pieszej na przejściu. Ranna kobieta trafiła do szpitala.
W niedzielę po południu na al. Kompozytorów Polskich w Lublinie zderzyły się dwa auta. Jedno z nich dachowało.
Studenci Uniwersytetu Medycznego po raz kolejny stanęli na podium w Ogólnopolskich Zawodach Uczelni Wyższych w Ratownictwie Medycznym. Tym razem zajęli trzecie miejsce.