Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Świadek zareagował, policjanci zatrzymali. Kierowca volkswagena był nietrzeźwy (zdjęcia)

W środę po południu na jednej z ulic Lublina został zatrzymany nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna wpadł, bo zareagował jeden ze świadków.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w rejonie ul. Droga Męczenników Majdanka i ul. Wolskiej. Policjanci otrzymali zgłoszenie o kierowcy volkswagena, który prowadzi pojazd prawdopodobnie po alkoholu. Volkswagen miał przemieszczać się od strony Majdanka.

Jeden z patroli zauważył opisywane auto na ul. Wolskiej. Mundurowi zatrzymali volkswagena i przebadali alkomatem kierowcę. Jak się okazało mężczyzna prowadził pojazd mając w organizmie ponad 0,6 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania.

Wkrótce mężczyzna za jazdę po alkoholu odpowie przed sądem.

Świadek zareagował, policjanci zatrzymali. Kierowca volkswagena był nietrzeźwy (zdjęcia)

(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. Polski Związek Kołnierzy Wymiętych

  Czekamy na stanowisko użytkownika Mariusz Tatary w tej sprawie.

  • Człowiek patologia, ale można się spodziewać po „dzielnicy”

  • Mariusz Bronowice

   Moje stanowisko jest takie żeby gejom dać prawo do adopcji dzieci, wycofać religię ze szkół i nauczać dzieci o tolerancji nawet jeśli podwedzani uchodźcy chcą nas zabić i otwarcie nami gardza. A! I można by też nakazać kobietom nosić burki, ostatnio zrobiło się to bardzo modne nie wiedzieć czemu…

 2. 0,6? Chyba koledzy go sprzedali….

 3. Donosicielstwo pełną parą

  • Ciekawe jakby po tym jak siadł świadomie za kierownicę po pijaku zabił ci kogoś z rodziny lub ktoś by wylądował na wózku, no ewentualnie rozwalił ci auto. Pewnie zalil byś się na wszystkich portalach jakie możliwe….

   • Trzeźwi powodują więcej wypadków. Lepiej donosić na trzeźwych..
    A 0,5 to taka zawartość co nie wpływa na percepcję.

   • Jest wiele państw w których taka dawka jest dopuszczalna, więc może lepiej zostań tam gdzie jesteś w tym swoim zaścianku, wakacje na działce spędzaj, bo tam przecież możesz łatwo zginąć.

    • Jest też wiele krajów w których dopuszczalny limit jest mniejszy. Nie licytujmy się, bo prawo jest po to by je przestrzegać a nie kombinować jak je obejść.

  • W takich sytuacjach nie obowiązuje twój kodeks „honorowy”

 4. Już pierwszy idiota się odezwał będzie bronił pijanej łachudry za kierownicą

 5. Brawa dla świadka.