We wtorek wieczorem strażacy gasili pożar auta zaparkowanego przy ul. Brzeskiej. Pojazd częściowo spłonął, trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.
Wczoraj wieczorem w rejonie ul. Turystycznej w Lublinie paliły się dwie drewniane altanki. Jedna spłonęła doszczętnie.
Każda osoba przekraczająca granicę będzie teraz szczegółowo sprawdzana, podobnie jak bagaż, który przewozi. To w związku z utrzymującym się zagrożeniem terrorystycznym.
Po raz kolejny na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka z ul. Sulisławicką w Lublinie zderzyły się dwa auta. Przyczyną, jak zawsze w tym miejscu, było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przy lewoskręcie.
Stodoła a także samochód, kombajn i maszyny rolnicze spłonęły minionej nocy w gminie Borzechów. Straty oszacowano na min. 300 tys. złotych.
Zgłaszacie nam, że z kilku kilometrów widać dym nad Lublinem. To kolejny pożar traw w ostatnich kilku dniach. W chwili obecnej płoną nieużytki w rejonie obwodnicy, przy węźle Tatary.
Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, jakie miało miejsce przed południem w pobliżu jednej z lubelskich szkół. Kierująca autem trafiła do szpitala.
Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Diamentowej w Lublinie. Rano doszło tam do zderzenia trzech aut.
W minioną niedzielę na ścieżce rowerowej przy ul. Osmolickiej doszło do zderzenia dwóch rowerzystów. Jedna osoba została przewieziona do szpitala.
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj w centrum Lublina. Dziecko trafiło do szpitala po tym, jak w wyniku gwałtownego hamowania autobusu, rozbita została szyba.
Fabryka Cukierków „Pszczółka” ma nowego prezesa. Został nim Aleksander Batorski, dotychczas zajmujący stanowisko dyrektora handlowego.
Cztery lata spędzi w więzieniu kierowca toyoty, który jadąc blisko 100 km/h uderzył w filar wiaduktu na ul. Diamentowej. Do tego przez 15 lat nie będzie mógł kierować pojazdami. Ma też zapłacić 70 tys. złotych.
Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Hempla w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas jezdni.
W poniedziałek po południu z balkonu jednego z budynków przy ul. Gospodarczej wypadł pies. Na miejscu interweniowała policja i pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie.