Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wystawa „Stop Dewiacji” stanęła przy kościele na os. Nałkowskich

Po raz kolejny w Lublinie pojawiła się kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, której autorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Tym razem banery ustawiono przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego na os. Nałkowskich.

Kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, która od jakiegoś czasu krąży po miastach regionu, ponownie dotarła do Lublina. Tym razem banery zostały ustawione w piątek przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego na os. Nałkowskich. Przypomnijmy, w listopadzie ubiegłego roku, wystawa stanęła w sąsiedztwie kościoła pw. Nawrócenia św. Pawła u zbiegu ul. Bernardyńskiej i Dolnej Panny Marii. Tam nieznani sprawcy uszkodzili banery i po kilku wystawa zniknęła. Wówczas pytaliśmy mieszkańców Lublina co sądzą o takiej wystawie, większość odparła, że teren kościoła nie jest dobrym miejscem na takie banery.

Co znajduje się na banerach?

– Zaprezentowane na wystawie banery przedstawiają fakty dotyczące skutków praktyk homoseksualnych, m.in. większą skłonność do popełniania przestępstw na tle seksualnym, w tym do pedofilii. Aż 20-40 % przypadków molestowania dzieci to działanie homoseksualistów, choć stanowią oni zaledwie 1-3 % społeczeństwa! „Stop Dewiacji” pokazuje prawdę, którą lobby LGBT chce ocenzurować. Polityczne i kulturowe działanie środowisk homoseksualnych ma na celu przekonanie społeczeństwa do akceptacji dewiacji i nie zwracania uwagi na związane z nią zagrożenia. Tym razem prawdę o szkodliwości homoseksualizmu pokazujemy w Radzyniu Podlaskim, niebawem zaprezentujemy ją w innych miastach Polski – informuje na swojej stronie Fundacja Życie i Rodzina.

W 2016 roku wystawa odwiedziła m.in. Radzyń Podlaski. Wówczas radzyński radny Jakub Jakubowski stwierdził, że wystawa szerzy nienawiść do drugiego człowieka. – Dlaczego burmistrz i urzędnicy nie zajmą się dobrym zarządzaniem, pozyskiwaniem środków i rozwojem miasta, a zajmują się pseudo edukacją seksualną? Czy w naszym mieście nie wolno być gejem? Nie wolno być innym i myśleć inaczej niż Burmistrz? – pytał wtedy Jakub Jankowski.

W ostatnim czasie wystawa gościła w Lubartowie, a teraz dotarła ponownie do Lublina. Banery przy kościele na os. Nałkowskich będzie można obejrzeć do 8 marca.

2017-03-04 17:14:19
(fot. lublin112.pl)

47 komentarzy

 1. Chyba muszę się dobrowolnie poddać spaleniu na stosie 😛

 2. Brakuje informacji o ile częściej homoseksualiści idą do seminarium niż ich heteroseksualni koledzy.

 3. Aaron Fleischman

  „Aż 20-40 % przypadków molestowania dzieci to działanie homoseksualistów, choć stanowią oni zaledwie 1-3 % społeczeństwa!”

  Jeszcze ciekawiej zrobiłoby się, gdyby pokazać, jaki odsetek pedofilów i homoseksualistów przypada na katolickich księży. Jak często w porównaniu z innym grupami zawodowymi dopuszczają się aktów pedofilskich księża, ile procent skazanych za pedofilię stanowią właśnie osoby duchowne itd. itp.

  Odsetek homoseksualistów wśród katolickich księży jest szacowany na ok. 30%, więc Krk pomstujący na homoseksualizm to jak NSDAP potępiające rasizm i antysemityzm.

 4. Taką macie nagonkę na homoseksualistów
  A pewnie wasza historia przeglądarki ocieka lesbijskimi pornofilmami

 5. super akcja popieram rozumiem ,ze na leczenie wezmą duchownych wreszcie dobre zmiany w dalszej kolejnosci fanatyków ciekawe ilu ich jest zakamuflowanych ???

Z kraju