Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Wystawa „Stop Dewiacji” stanęła przy kościele na os. Nałkowskich

Po raz kolejny w Lublinie pojawiła się kontrowersyjna wystawa „Stop Dewiacji”, której autorem jest Fundacja Życie i Rodzina. Tym razem banery ustawiono przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego na os. Nałkowskich.

47 komentarzy

 1. Jak myślę o tych zboczeńcach pedałach, sodomitach i innych lesbach to aż mnie normalnie wstrząsa ze wstrętu jak myślę co oni robią. Zamykać powinni tych zboczeńców bo to kare Bożą na nas ściągną.

  • Janina, to Ty myślisz co oni robią? Oj nie grzesz Janino, co za myśli masz ściągniesz na siebie karę Bożą. A fe nie ładnie grzeszna Janino, zamknąć Cię powinni.:)

  • A mnie skręca jak słyszę że ktoś widząc dwójkę kochających ludzi myśli od razu o seksie, To się leczy!

 2. Wystawa przecież nikogo nie obraziła. To są tylko dane socjologiczne.

  • co to są dane socjologiczne ?

   • Socjologia – nauka badająca w systematyczny sposób funkcjonowania i zmiany społeczeństwa. Jedna z funkcji socjologii: diagnostyka społeczna (socjografia) dąży do zebrania danych o rozmaitych dziedzinach życia społecznego.

 3. A już miałam nadzieję że to o księżach pedofilach lub o tych co jeżdżą po pijaku…

 4. NAJPIERW NIECH PEDOFILE I ALKOCHOLICY W SUTANNACH ŻYJĄCY NA KOSZT PARAFIAN DADZĄ PRZYKŁAD A DOPIERO WYMAGAJĄ OD INNYCH. MAŁO TO TEŻ JEST KSIĘŻY CO MAJĄ DZIECI ZE SWOIMI GOSPOSIAMI,ONI GDY DECYDOWALI SIĘ PÓJŚĆ DO ZAKONU LICZYLI SIĘ Z TYM ŻE BĘDĄ MUSIELI ŻYĆ W CELIBACIE A TERAZ CO ONI ROBIĄ???!!!

 5. myślałem że iglaka ogrodzili przed wycięciem na szyszki

 6. Brawo ! Czyste fakty.

 7. Kilkuletnie, potrafiące czytać dziecko idące do tego kościoła dowie się o istnieniu homoseksualizmu, seksu grupowego, sadomasohizmu. Cóż dobrze że to nie mój rejon a gdy w mojej parafii będzie to nie będę chodzić wcale, bo ja w przeciwieństwie do niektórych księży nie jestem zwolennikiem tego typu „edukacji” malych dzieci.

 8. Pampalini łowca zwierząt

  Sikam ciepłym moczem na całą tę akcje. Największymi dewiantami i fanatykami są „ludzie” należący do Fundacji Życie i Rodzina

 9. A ja jestem zdania, że to pożyteczne. Bo nie można się ślepo przyglądać tym NIEZGODNYM Z NATURĄ CZYNOM. Bo nie po to pan X i pani Y i tylko X i Y są stworzeni, żeby podtrzymywać gatunek ludzki, żeby ktoś chory psychicznie głosił, że jest normalne połączenie X +X lub Y+Y. To zboczenie i należy to leczyć i koniec! i nie ważne czy to sędzia, ksiądz, woźny czy bezdomny. STOP ZBOCZEŃCOM

  • nikt Cie do tego nie zmusza, możesz przestać oglądać filmy z XX czy YY i będziesz miał spokój

 10. Wystawa we własciwym miejscu. Stop dewiantom w czarnych fatałaszkach

Z kraju