Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ryki: Motocyklista stracił prawo jazdy i uzbierał 45 punktów karnych

W piątek po południu policjanci z Ryk zatrzymali motocyklistę, który popełnił szereg wykroczeń drogowych. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a na jego konto wpłynęło 45 punktów karnych.

Do zatrzymania motocyklisty doszło w piątek po południu na drodze krajowej nr 17. Kierujący motocyklem 46-latek został zatrzymany przez policjantów z ryckiej drogówki.

– Mężczyzna popełniał liczne wykroczenia, w tym wyprzedzanie w miejscu niedozwolonym, na przejściu dla pieszych. Poruszał się także z niedozwolona prędkością. Stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Jego rajd zarejestrował policyjny wideo rejestrator – informuje podkom. Jacek Wójcik z ryckiej Policji.

Motocyklista swoimi „wyczynami” uzbierał 45 punktów karnych. 46-latkowi zostało zatrzymane prawo jazdy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

68-91788

2016-08-01 12:44:10
(fot. Policja Ryki)

30 komentarzy

  1. Wszystkich obowiązują przepisy nawet i policję chwała im za to że łapią piratów drogowych ale powinni to robić zgodnie z prawem nie czekać aż w kogoś walnie tylko zatrzymywać od razu!!! Śmiem myśleć że policja celowo czeka aż kierowca popełni więcej wykroczeń a wtedy mają lepsze wyniki w pracy bo złapali bandziora! Panowie policjanci a gdyby ten motocyklista stukną waszego ojca lub brata czy nie żałowali byście że mogli byście zapobiec temu zatrzymując wcześniej tego pirata?

    • @też kierowca,zgodnie z prawem tzn.jak w/g Ciebie?50/h gonić furiata w terenie zabudowanym,a poza 90h?Latwiej jechać moturzyście i przeciskać się między samochodami niż gonić autem i uważać na innych.Tak se myślę że po pierwszym wykroczeniu powinni dziada ustrzelić to nie musieli by łachudry gonić no i przestał by popełniać na w ten czas wykroczenia.

  2. Dobrze że mu kurteczka w szwach nie strzeliła od tej prędkości. Chińska maszyna pociągnęła że ho ho. Szatan nie „motur”( hi hi hi).

  3. Czy zauważyliście z jakim zoomem jest zrobiony pomiar ? I tyle w tym temacie.

  4. A co to za prędkość ? Na 17-tce to co drugi motorek ma większą a ostatnio na wyjeździe z Lublinka w kierunku Niemiec to mnie przy s20 tylko śmigł.A potem marudzą na powązkach że puszka mu nie ustąpiła a on tylko miał 200 .