Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Puławy: Pijany pasażer zniszczył autobus i groził śmiercią kierowcy

Puławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który pił alkohol w autobusie a następnie wpadł w szał i kopał w elementy wyposażenia, grożąc śmiercią kierowcy. 29-latek trafił do aresztu, grozi mu 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16 w Puławach. Puławscy policjanci zostali zaalarmowani, że w autobusie komunikacji miejskiej jadącym w kierunku Janowca, jeden z pasażerów pije alkohol i awanturuje się.

Policjanci ustalili, że kierowca zwrócił uwagę mężczyźnie, który pił w pojeździe piwo. Ten wpadł w szał niszcząc elementy wyposażenia pojazdu.

– Kopał w drzwi, kasownik, przyciski awaryjnego otwierania drzwi, zachowywał się agresywnie w stosunku do kierowcy. Groził jemu i jego rodzinie zabójstwem. Kiedy kierowca zatrzymał pojazd agresor wszedł do pobliskiego sklepu. Zgłaszający opisał wygląd sprawcy. Chwile później mężczyzna został zatrzymany przez patrol mundurowych – informuje podkom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

Pojawienie się policjantów nie ochłodziło emocji 29-latka. Mężczyzna nadal był agresywny, wypowiadał obelżywe słowa w kierunku policjantów i groził im zwolnieniem ze służby. Groził także porachunkami z mafią.

-Tak samo zachowywał się w szpitalu zarówno do personelu jaki i przebywających tam pacjentów – dodaje podkom. Marcin Koper.

29-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Trwa szacowanie szkód. Za przestępstwa, które się dopuścił grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

2015-05-06 10:01:07
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. dla takich łobuzów powinni wprowadzić obowiązkowe publiczne pałowanie, a oduczyli by się…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo