690 680 960

Pożar w warsztacie. Podczas prac blacharskich zapaliło się auto

Na terenie gminy Piszczac doszło do groźnego pożaru w jednym z warsztatów samochodowych. Zapalił się pojazd, w którym wykonywane były prace blacharskie.

Do zdarzenia doszło przed minionym weekendem na terenie gminy Piszczac w powiecie bialskim. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze auta osobowego w warsztacie samochodowym.

Policjanci ustalili na miejscu, że 47-letni właściciel warsztatu wykonywał prace blacharskie w pozostawionym mu do naprawy samochodzie osobowym marki Buick. W pewnym momencie doszło do zapalenia się remontowanego auta. Początkowo mężczyzna próbował sam ugasić pożar, jednak konieczna była interwencja strażaków.

W wyniku pożaru, samochód uległ spaleniu. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę około 60 tysięcy złotych. Oprócz tego ogień strawił wnętrze warsztatu. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Trwa wyjaśnianie okoliczności pojawienia się ognia.

(fot. Policja Biała Podlaska)

13 komentarzy

 1. Bo to proszę pana poszkodowanego, żeby samemu próbować ugasić pożar, trzeba mieć czym, a jak szanowny pan miał (moooże) gaśnicę z a 10-20 złotych z Lidla, Biedronki, albo Leclerca to mus było wezwać ze trzy zastępy dzielnych strażaków.
  Mąąądry Polak po szkodzie – prawda ?

 2. A był taki ładny.. amerykański 😛

  • Po naprawie miał być taki ładny – na szczęście był uszkodzony, to mała strata a i wypiaskować teraz będzie lepiej 😉

  • Nie, właściciel to Polak, tyle że głupi, który mądrym się staje dopiero po szkodzie.
   Teraz zaczynając jakiekolwiek prace związane z iskrzeniem, obok postawi sobie spora gaśnice (na Alledrogo za 150-250 złotych z gwarancją na 5 lat).

 3. To chyba jakis bliźniak Mokki

 4. Jasny Gwint ty masz mózg z Biedronki, nie byłeś nie widziałeś to nie komentuj jak nie masz pojęcia o przepisach P.POŻ i BHP w warsztacie samochodowym, poza tym to pojemność silnika nie ma żadnego znaczenia zdarzył się wypadek przy pracy i nie ma tu miejsca na chamskie komentarze. Administrator serwisu nie powinien udostępniać komentarzy takich lamusów jak wy.

  • Jasny Gwint ty masz mózg z Biedronki, nie byłeś nie widziałeś to nie komentuj jak nie masz pojęcia o przepisach P.POŻ i BHP w warsztacie samochodowym, poza tym to pojemność silnika nie ma żadnego znaczenia zdarzył się wypadek przy pracy i nie ma tu miejsca na chamskie komentarze. Administrator serwisu nie powinien udostępniać komentarzy takich lamusów jak wy.

 5. Mógł wypchnąć z garażu zanim się cały zajął ogniem

 6. Jednego rzecha mniej

 7. Przy polerce trochę przegrzał lakier 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!