690 680 960

Po pijanemu włamał się do pubu. Uciekając pobił właściciela

Pijany włamywacz postanowił dostać się do jednego z lokali gastronomicznych. W biały dzień wyważył drzwi a uciekając pobił właściciela, który chciał go zatrzymać.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 13.00. Do jednego z pubów przy ul. 1-go Maja w Lublinie dostał się włamywacz. Mężczyzna wyłamał drzwi od strony zaplecza a następnie zabrał się za plądrowanie lokalu. Ze środka skradł 1.5 tysiąca złotych utargu, drobne monety z napiwków, wymontował centralę do alarmu i zabrał znajdujące się tam elektronarzędzia, kilka dekoderów do odbioru telewizji a nawet pokrowiec na gitarę. Nie poprzestał jednak na tym, gdyż jeszcze dodatkowo uszkodził automaty do gier, które stały w pubie. Gdy już spakował skradzione rzeczy i szykował się do wyjścia, zauważył go właściciel lokalu, który wraz z żoną przyszedł otworzyć pub.

Włamywacz widząc właścicieli wskoczył na rower i rzucił się do ucieczki. Właściciel ruszył pieszo za nim w pościg i po chwili udało mu się go dogonić. Wtedy pomiędzy mężczyznami doszło do szarpaniny, w wyniku której rabuś uderzył 41-letniego mężczyznę w głowę i udało mu się uciec. Świadkowie bijatyki widząc co się dzieje powiadomili o wszystkim policję.

Funkcjonariusze bardzo szybko pojawili się na miejscu i po pościgu zatrzymali włamywacza na klatce schodowej jednej z kamienic. Okazał się nim 32-letni mieszkaniec Lublina, który już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Dodatkowo był on nietrzeźwy, badanie wykazało u niego 0,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci odnaleźli skradzione przedmioty, które spakowane były do torby. Straty, jakie poniósł właściciel pubu w związku z kradzieżą oszacowano na blisko 4 tys. złotych.

Włamywacz został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce usłyszy zarzuty za kradzież z włamaniem i kradzież rozbójniczą.

(fot. lublin112)
2014-07-25 11:16:12

4 komentarze

 1. O! Właśnie tak należy postępować z wszelkiego rodzaju przestępcami – także i takimi którzy w imię jakiejś „pasji” nie szanującymi prawa własności i prywatności.
  Dlatego nie nazwę próbą morderstwa poprzez zainstalowanie linki w poprzek drogi.
  Chociaż sam sięgnąłbym po mniej drastyczne rozwiązania, podpowiadane pod artykułem w /….spam…./

  • To przykre, że popierasz niedoszłych morderców (linka w poprzek drogi), nie chcę naruszać twojego prawa do własności, ale uważam, że intelektualną własność masz raczej skromną i ochrona prywatności niewiele tu zmieni.
   Sorry, jeśli piszę zbyt drastycznie.

   • w lesie jest zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi, to nie droga publiczna i samym stwierdzeniem, że „intelektualną własność masz raczej skromną” dowidzisz, że nie znasz znaczenia słów, których używasz

 2. z twojej wypociny dupku wynika ze dobrze ze obil ryja wlascicielowi lokalu 🙂 gratuluje

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas