Pijany 28-latek trzeźwieje w szpitalu, po tym jak zamierzał skoczyć do rzeki z mostu. Zdarzenie miało miejsce wczorajszej nocy.
Na skrzyżowaniu ulic Krochmalnej i Diamentowej w Lublinie po raz kolejny dzisiejszego dnia doszło do zderzenia aut. Na szczęście nikt nie doznał poważniejszych obrażeń.
Policjanci z Puław i Komendy Wojewódzkiej w Lublinie zatrzymali trzech obywateli Bułgarii podejrzanych o handel ludźmi, czerpanie korzyści z nierządu oraz zmuszanie do prostytucji.
Auta, motocykle, rowery, w sumie ponad 50 pojazdów pojawiło się na rozpoczęciu sezonu 2014 zorganizowanym przez Lubelskie Klasyki Nocą. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
W sieci pojawił się dramatyczny apel o pomoc. Poszukiwani są świadkowie wypadku do którego nie doszło.
Ponad dwa miesiące mieszkańcy jednego z osiedli czekali na prawidłowe oznakowanie skrzyżowania. Obawiali się o swoje bezpieczeństwo.
Na naszej stronie już za kilkadziesiąt minut będziecie mogli zobaczyć na żywo relację z otwarcia trzeciego już sezonu Lubelskich Klasyków Nocą!
Już jutro w Lublinie odbędzie się Krajowa Wystawa Psów Rasowych, na której będzie ma podziwiać blisko 800 zwierząt. Tym razem impreza odbędzie się pod dachem.
W sobotę około godziny 13 w Szpitalu Neuropsychiatrycznym przy ul. Abramowickiej wybuch pożar. Na miejscu interweniowało pięć zastępów strażaków.
Już jutro dla zwiedzających zostaną otwarte bramy lubelskiego Ogrodu Botanicznego. W tym roku czeka wiele atrakcji.
Nie pomogły apele, nie pomagają mandaty, więc dla pieszych którzy przebiegają przez ruchliwą trasę do centrum handlowego Felicity ustawiona zostanie przeszkoda. To ma uchronić ich przed tragedią.
13 kwietnia w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędą się obchody Niedzieli Palmowej. Będzie można zobaczyć tradycyjny wyrób palm oraz poznać techniki malowania pisanek.
Chełmscy policjanci dzięki informacji przekazanej od mieszkańca miasta zatrzymali dwóch sprawców kradzieży samochodu. Podejrzani już usłyszeli zarzuty dotyczące m.in. kradzieży i kradzież z włamaniem.
Policjant z Wydziału Wywiadowczego KMP w Lublinie będąc na urlopie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Bełżycach.
Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 32- letni mieszkaniec gm. Wohyń, który w czwartkowe popołudnie w miejscowości Świerże stracił panowanie nad samochodem osobowym marki BMW i zjechał na pobocze a auto dachowało na łące.