690 680 960

Świerże: Kierowca bmw miał niemal 4 promile

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie 32- letni mieszkaniec gm. Wohyń, który w czwartkowe popołudnie w miejscowości Świerże stracił panowanie nad samochodem osobowym marki BMW i zjechał na pobocze a auto dachowało na łące.

-Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejscowości Świerże. Z informacji przekazanych dyżurnemu radzyńskiej jednostki wynikało, że kierujący samochodem osobowym marki BMW, nagle stracił panowanie nad pojazdem. Auto zsunęło się z drogi na przyległą do niej łąkę i dachowało. Po tym kierowca porzucił samochód. Policjanci, którzy dotarli na miejsce potwierdzili zgłoszenie. W uszkodzonym pojeździe nie było żadnych dokumentów oraz tablic rejestracyjnych, które jak się później okazało zabrane zostały, przez właściciela samochodu. Natomiast sam 32- latek zabrany został z miejsca zdarzenia przez innego kierowcę – informuje asp. Barbara Salczyńska z radzyńskiej policji.

Kiedy funkcjonariusze dotarli do właściciela okazało się, że jest on kompletnie pijany. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez policjantów wykazało niemal 4 promile alkoholu w jego organizmie.

Mężczyzna przyznał się do kierowania samochodem w chwili zdarzenia. Został zatrzymany do wyjaśnienia. Wczoraj po południu, 32-latek usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

2014-04-12 09:17:26
(fot. KWP Lublin)

7 komentarzy

  1. nie rozumiem tego i nie zrozumiem nigdy…. ma kasę na auto . ma kasę na chlanie i jak nawet rozbije samochód to zobaczycie że kupi sobie drugi i też go rozbije po pijaku. A tu człowiek wiąże ledwie koniec z końcem i ledwie na byle co go stać…

  2. i znowu BMW w akcji

  3. mylisz się sdfsdg niejeden uczony po studiach ma pensję minimalną dlatego nijak ma się wykształcenie do zarobków

  4. Wystarczy być alfonsem…
    Polecam.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas