Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nowa sieć sklepów wkracza do naszego regionu. Każdego roku otwiera po kilkaset marketów (zdjęcia)

Sieć postrzegana jest jako konkurencja dla Biedronki, jednak skupia się na lokalizacjach w małych miejscowościach oraz na wsiach. Obecnie wkracza do naszego regionu, gdzie otworzyła już pierwsze markety a niebawem planuje kolejne.

25 komentarzy

 1. Jakby polskie sieci płaciły tak małe podatki jak zagraniczne, to też by rozwijały się szybciej.

  • @Rgs to może wymień, które podatki płacone przez sieci zagraniczne są mniejsze i na podstawie jakiej ustawy.

   • Podatki dochodowe CIT na podstawie ustawy o podatkach dochodowych. Filia w Polsce to osobna firma niż zagraniczna centrala. Cały zysk wygenerowany w Polsce trafia za granicę jako opłata licencyjna za używanie logo spółki-matki czy za usługi doradcze. Jest to koszt polskiej firmy-córki, zmniejszający zysk. Nie ma zysku, nie ma podatku. Dlatego ten zły PiS chce podatku od obrotu sieci, a nie od zysku księgowego.

 2. Dino jest ok. Nie ma syfu , problemów przy kasie, tłumów bijących się o naklejki na jakieś piep…e pluszaki. Oby tak dalej.

 3. Robert Grabczak-Roberto Music Team

  Kibicowałem im od początku.Kurs poszedł na giełdzie z 25 na 160 zl! i co? W Świdniku taki jakiś biedny ten sklepik-po prostu się niestety rozczarowałem .Biedronka i Lidl tlumy a tam pani na kasie jedna i pusto. Szkoda

 4. Skoro mniejsze miejscowości to zapraszamy do Bychawy. Posiadamy biedronke i stokrotke w których sa wieczne kolejki i brak towaru bo wylupione.

 5. A ja zapraszam na sekutowicza w Lublinie, bo Lidl daleko i nic w pobliżu

 6. A ja z punktu widzenia dostawcy do centrów dystrybucyjnych stwierdzam że właśnie polskie Dino jest klasą – rozładunek zawsze mam o ustalonej godzinie i bez najmniejszych problemów. Na biedronkach i łódkach (celowo z małej litery) jest tragedia, stoisz godzinami i nie wiesz kiedy łaskawie wyjedziesz. Czekam tylko niech Dino otworzy sklep w moim mieście i już do żadnej biedry ani tym podobnych nie pójdę.

 7. Właśnie w Międzyrzecu budują. Kończą się nowe bloki. Budują nowe. Właśnie zaczęłam tam mieszkać. Dobrze, blisko będzie.