Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na widok radiowozu wjechał na krawężnik. Kierowca audi zatrzymany po pościgu

Policjanci po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę audi. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania.

Funkcjonariusze z posterunku w Trzeszczanach zauważyli w miejscowości Teratyn w powiecie hrubieszowskim pojazd marki Audi, którego kierowca na widok radiowozu, na łuku drogi najechał na krawężnik. Mundurowi postanowili zatrzymać mężczyznę.

Kiedy kierowca audi usłyszał sygnały do zatrzymania, nie zareagował, przyspieszył i zaczął uciekać przed radiowozem. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali niesfornego kierowcę.

Jak się okazało 22-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów był nietrzeźwy. Mężczyzna miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami. Wkrótce 22-latek za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Teraz to narobili mu syfu i problemów.

  • Narobił sam sobie. I wcale nie uważam, że nawet zbyt dużo.
   Syfu do by sobie narobił jakby kogoś uśmiercił samochodem. Ale to jest zupełnie nie istotne. Absolutnie nie ważne wobec „syfu” wyrządzonego ofiarom Syfiarza.

  • jakie problemy może mieć 22-letni bezmózgi pijak ? problemy mogą mieć jego ofiary

 2. Po co mi mózg, OC czy prawo jazdy? Mam aŁdi.

  • Franiu to nie aŁdi to mentalność ludzi na wschód od Świdnika 🙂

   • Zgadzam się z Tobą.
    „aŁdi” to tylko taki skrót, słowo-klucz od chama/buraka/idioty w samochodzie. W samochodzie różnych marek, który wszystko i wszystkich ma w nosie. A idiota może jechać wszystkim – nawet rowerem.

 3. Kolejny super spec-kierowca z aŁdi.

 4. Do pudła śmierdzącego wsióra.

 5. No buroki trza bydzie sprzedać

Z kraju