690 680 960

Motocyklista uderzył w mur kościoła. Zginął na miejscu

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek motocyklisty w Krasieninie. Pomimo reanimacji młody mężczyzna zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 22 w Krasieninie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejsce skierowano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policję.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący motocyklem młody mężczyzna jechał od strony Garbowa. Poruszając się po chodniku, do tego z nadmierną prędkością, w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem.

Rozpędzony jednoślad uderzył w betonowe ogrodzenie znajdującego się tuż za skrzyżowaniem kościoła. Na pomoc ruszyły przypadkowe osoby a także strażacy z tutejszej jednostki OSP. Pomimo prowadzonej reanimacji, nie udało się uratować życia około 25-letniego mężczyzny.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Ustalana jest również tożsamość kierowcy motocykla, gdyż nie posiadał on przy sobie żadnych dokumentów. Ruch na skrzyżowaniu jest utrudniony.


Wyświetl większą mapę

(fot. lublin112)
2016-05-22 00:53:57

59 komentarzy

  1. Jak piszecie Da£ny te komentarze to az sie cos robi! Ciekawe czy ktores z was zastanowilo sie co by gdyby!!!! Szkoda mlodego goscia,, a teraz osadzac to moze ale tylko Bog! A nie wy lachy!

  2. WIEKSZOŚĆ Z WAS KOMENTUJACYCH SADZĄC PO WPISIE,NIE MA DUSZY….

  3. wiadomo cos więcej ? dlaczego w ten mur uderzył ?

Kursy walut

  • USD 4.3254zł -0.52%
  • GBP 5.3279zł -0.59%
  • EUR 4.708zł -0.02%
  • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas