690 680 960

LJA… – Janów Lubelski po raz kolejny promuje się piosenką

Wrzuć na luz, przeprowadź się do Janowa Lubelskiego, gdzie wolniej płynie czas a życie nabiera nowych barw. Tak zachęca nowa piosenka, którą promuje się to miasto.

Po bardzo dobrym przyjęciu nagranej w ubiegłym roku piosenki promującej Janów Lubelski, kilka dni temu miała miejsce premiera nowego utworu. Tym razem zachęca on do przyjazdu, a także zamieszkania w tym niewielkim, lecz malowniczo położonym mieście. Wojciech Tutka z zespołu Graffiti, we wpadającej w ucho piosence „LJA…” śpiewa, aby osoby żyjące na pełnych obrotach, mające dość miejskiego szumu i zgiełku, wrzuciły na luz i odwiedziły Janów Lubelski.

Tam wolniej płynie czas, można podziwiać pełne gwiazd niebo, czy też pełne kolorów jesienią okoliczne lasy. W teledysku podziwiać można najpiękniejsze miejsca zarówno w mieście jak i okolicach.

Rok temu piosenkę „Do Janowa” nagrał Sylwester Bernaciak, piosenkarz, nauczyciel i właściciel prywatnej szkoły muzycznej w Janowie Lubelskim. Uzyskał za nią wyróżnienie „Antek Roku” w kategorii „Promotor Roku”. Nagrodzono go za promowanie miast eksponując w teledyskach do swoich piosenek walory turystyczne miasta i okolic.

(wideo – zespół Graffiti)
2018-08-19 19:07:06

7 komentarzy

 1. Janów Lub. jak by się nie położyć to nogi w kartoflach… to tam gdzie rządzi PiS któremu kler mówi co robić… modlące ludzie a głupie, zawistne i wredne… pierwsze pokolenie z okolicznych dziur w mieście… mieszanka ekskremalna…

  • Uśmiałem się z tego porównania i nic tu nie jest zmyślone tylko twarda rzeczywistość.Miałem okazję jeździć do Stalowej Woli przez tą metropolię.

  • Cóż dla mnie Janów Lubelski jest taki sam jak Lublin. Jedynie Poznań wyróżnia się jakoś lepiej bo Warszawa jest pełna słoików z Lublina.

  • Mieszkam tu i do momentu „pierwsze pokolenie” zgadzam się w 100 procentach. Co to przeciętnego Janusza z Janowa to niczym nie różni się on od tego z Zofianki czy Godziszowa.

 2. Wykonanie i piosenka są żałosne.. o janowie nie wspominając.

 3. Buuahahaha, teraz kolej na LKS, LPA, LZA, LUB, itd itd……

 4. Brechta ale w sumie fajny kawałek czasami prosty tekst wystarczy

Kursy walut

 • USD 4.0199zł -0.01%
 • GBP 5.0597zł -0.12%
 • EUR 4.3334zł -0.11%
 • CHF 4.6027zł 0.1%

Polub nas