Kosnowiec: Koziołkujące auto potrąciło pracującą na polu kobietę. Pijany sprawca wypadku trafił do aresztu (wideo, zdjęcia_

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie sprawca środowego wypadku w miejscowości Kosnowiec. Mężczyzna potrącił pracującą na polu kobietę, w chwili wypadku miał 0,6 promila alkoholu.

Do wypadku doszło w środę około godziny 15:20 w miejscowości Kosnowiec w powiecie krasnostawskim. Na drodze łączącej Gardzienice i Suchodoły dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volkswagenem mężczyzna, jadąc z nadmierną prędkością po lokalnej drodze, stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało na pobocze a następnie dachowało na pobliskim polu.

Pojazd koziołkując potrącił pracująca na polu 39-letnią kobietę. Stan poszkodowanej był bardzo poważny, więc na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował kobietę do szpitala.

 

Policjanci zatrzymali kierowcę volkswagena. -Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie – wyjaśniał nam Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W piątek Sąd Rejonowy w Zamościu zastosował trzy miesiące aresztu dla 63-letniego mieszkańca gminy Fajsławice.

68-91060

2016-07-16 10:57:19
(fot. wideo Policja Krasnystaw)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Szacun dla Sądu. Tak powinno być za każdym razem, gdy moczymorda za kierownicą ma powyżej 0,5 promila. Za spowodowanie wypadku, mam nadzieję ,że na rozprawie jeszcze mu dołożą.

 2. Dla pijakow meneli w tym kraju prawo nie działa. Z drugiej strony wysadzanie ich do więzienia to dla większości nie kara a zabezpieczenie socjalne sponsorowane przez podatników. Należałoby prowadzić dla tych szumowin pracę społeczne z odpowiednim zaznaczeniem by społeczeństwo wiedzialo że to pijak potencjalny zabójca. Po drugie publikowanie w prasie wizerunku menela. Po trzecie jeśli pojazd mechaniczny jest rejestrowany na pijaka przez 3 lata opłaty bez jakich kolwiek zniżek. Jeśli pijaczyna zostałby złapany ponownie pod wpływem bądź spowodowałoby wypadek po użyciu alkoholu brak możliwości zarejestrowania pojazdu na siebie. Jeśli zostałby złapany w samochodzie który nie jest zarejestrowany na niego odpowiedzialność finansową dla osoby uzyczajacej pojazd. Ale w tym kraju socjalistycznym brak jaj rządzącym, by tych zuli karać lepiej dawać im socjal. Zresztą część społeczeństwa sama stwarza im warunki takie by mogli lupic i żyć jak pasożyty z pracy innych ludzi.

 3. No to na zdrowie- do dna szanowni panowie !!!!.

 4. Do DX2 i naród z polską ! Chyba macie renty socjalne albo dostajecie dla niepełnosprawnych . Nie macie żadnego zajęcia tylko pisać komentarze. Pewnie jesteście większymi pasożytami niż ci co siedzą w więzieniu ! ! !

  • Uderz w stół a nożyce się odezwa. Szanowny Leonie nie jestem poborca renty socjalnej ani bezrobotnym a podatków odproeadzam tyle ze być może ty przez pół roku tyle nie zarobisz. Z przekonania jestem za tym że pasożyty nie powinny czerpać żadnych przywilejów a z drogiej strony moje motto : Nie dajesz nic państwu nie oczekuj by państwo dało tobie.

 5. Pijany pszenno buraczany burak wylądował w burakach .

 6. A co kobieta robiła w cukrowcach o tej porze roku? Nie za bardzo się znam , ale teraz nie ma tam co robić, przecież przy tym się ręcznie nic nie robi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia