Wjechał na czerwonym, o mało nie zderzył się z innymi pojazdami. Piesi musieli się zatrzymać (wideo)

Nasz Czytelnik przesłał nam nagranie niezwykle groźnej sytuacji drogowej. Kierowca volkswagena zignorował sygnalizację świetlną i wjechał na skrzyżowanie, o mało nie doprowadzając do zderzenia z innymi pojazdami.

Do zdarzenia doszło pod koniec stycznia na rondzie przy lubelskim zamku. Kierowca volkswagena zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetlne.

Pojazd o mało nie zderzył się z autami jadącymi od strony al. Unii Lubelskiej, zaś piesi widząc rozpędzone auto zatrzymali się, aby nie wejść na pasy przed jadący pojazd.

Ku przestrodze!

Zobacz również

12 komentarzy

 1. uuu to poleci trochę punktów i pieniędzy: 300 i 6 pkt za czerwone i nie wiem czy za nieustąpienie pierwszeństwa pieszym też nie będzie coś?

 2. Jakie konsekwencje poniósł ten człowiek? Na sto procent ,,zamiejscowy”.

 3. To podobno pedalarz z Ustrzyk. Zabrali mu uprawnienia na rower to teraz grasuje po ulicach miast i wiosek samochodem.

  • Mylisz się Franiu, tamten nigdy by się nie zhańbił i nie wsiadł do samochodu, jest przecież Twoim wiernym fanem, czyta i stosuje się do twoich zaleceń.

 4. Brawo dla pieszych, którzy pomimo zielonego spojrzeli czy mogą bezpiecznie wejść. Gdyby każdy miał tyle oleju w głowie nie byłoby potrąceń przez daltonistów, ślepych i .. nie wiem jak nazwać kierowcę z filmu 😐

 5. Śpieszył się do domu…do Świdnika 😀

 6. Franiu – przesadziłeś – Twój sarkazm w powyższym komentarzu jest mocno niezrozumiały dla przeciętnego czytelnika. Następnym razem bardziej się postaraj…

 7. Na tym rondzie często lecą na czerwonym.Puścić tam nieoznakowany pojazd policji na 24 H i kasa miejska będzie pękała w szwach od nadmiaru kasy.

 8. Na tym rondzie często lecą na czerwonym.Puścić tam nieoznakowany pojazd policji na 24 H i kasa miejska będzie pękała w szwach od nadmiaru kasy.

 9. Mądre to k…..

 10. Taką samą sytuację widziałam w tym miejscu, w ten weekend i do tego kobieta miała duże pretensje dlaczego trąbimy itp. i o mały włos, nie staranowała ludzi na przejściu. Sytuacja wyglądała jeszcze groźniej niż na tym nagraniu.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!