Miasto Lublin finansuje w okresie ferii zimowych bezpłatne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem przygotowanej oferty.
Już za kilka dni w lubelskiej hali MOSiR reprezentanci Lublina i Lubelszczyzny zawalczą o tytuł najlepszego w sportach walki. Są jeszcze wolne miejsca jednak warto się pośpieszyć gdyż zainteresowanie galą jest spore.
Dzięki naszym Czytelnikom dotarło do nas kolejne ciekawe nagranie z kamerki samochodowej. Jeden z kierowców zarejestrował pieszą idącą środkiem ulicy. Dzięki ostrożności kierowców nie doszło do tragedii.
Lubelska policja podsumowała 2014 rok pod względem ilości przestępstw do jakich doszło na terenie województwa. Było bezpieczniej niż przed rokiem, do tego wzrosła wykrywalność.
We wtorek odbyła się kolejna rozprawa w sprawie śmiertelnego potrącenia w Wólce pod Lublinem. Prokurator domaga się dla byłego policjanta Witolda B. 5 lat więzienia zaś dla jego żony roku i 6 miesięcy w zawieszeniu na 5 lat za pomoc w zacieraniu śladów.
Złodzieje nie mają skrupułów, nawet wtedy, kiedy kradną dziecięcy wózek. Nasza Czytelniczka od niedzieli nie ma czym wozić synka, ponieważ pazerny złodziej połakomił się na wózek.
Kierowcy jadący al. Witosa w Lublinie powinni przygotować się na utrudnienia w ruchu. W rejonie Obi samochód ciężarowy uderzył w latarnię.
Utrudnienia mogą jeszcze napotkać kierowcy jadący ul. Filaretów w Lublinie. Zderzyły się tam dwa auta.
Niewiele brakowało aby nieporozumienie w jednym z mieszkań na lubelskich Bronowicach zakończyło się tragedią. Kobieta o mało nie wypadła z czwartego piętra.
Wciąż są utrudnienia w ruchu na ulicy Krańcowej w Lublinie, gdzie wieczorem zderzyły się dwa auta. Zablokowany jest jeden pas jezdni.
Dzisiaj po południu pijany kierowca jechał wężykiem po ul. Kunickiego. Tuż za nim podążał radiowóz.
W poniedziałek rano policjanci z Lublina ujawnili nietrzeźwego kierowcę busa. Mężczyzna przyjechał ze Świdnika z pasażerami mając w organizmie 0,4 promila alkoholu.
Lubelscy radni na najbliższej sesji zajmą się tematem budowy sygnalizacji świetlnej na ul. Krańcowej. Kolejne światła by miały powstać na skrzyżowaniu z ul. Elektryczną.
W sieci ukazał się kolejny filmik nagrany kamerką samochodową, który pokazuje, jak niektórzy z kierowców stosują się do przepisów ruchu drogowego. Tym razem na ul. Północnej w Lublinie.
Przez cały weekend w Galerii Olimp w Lublinie podziwiać można było różnorakie zwierzęta. Wystawa bardzo spodobała się mieszkańcom.