Kilkadziesiąt osób zebrało się dzisiaj wieczorem na kolejnej już w tym roku kąpieli lubelskich morsów. Tym razem po zachodzie słońca.
W ciągu najbliższych godzin w regionie należy spodziewać się słabych opadów śniegu i marznącej mżawki. Ważna informacja dla kierowców - będą trudne warunki do jazdy.
W miniony poniedziałek ogłoszono przetarg na budowę Parku przy ul. Zwilcowej, zlokalizowanego na miejscu dawnego wysypiska. Wkrótce powstaną tam nowe odcinki dróg dla rowerów, które ułatwią przemieszanie się na jednośladzie w tej części Kalinowszczyzny.
Zatrzymany we wtorek za jazdę po pijanemu Waldemar W. po raz kolejny został bezrobotny. W wyniku afery, jaka wybuchła po jego wpadce, sam napisał wniosek o zwolnienie.
Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na ul. Lwowskiej w Lublinie. Samochód osobowy zderzył się tam z autobusem.
Policjanci ustalają sprawców zniszczenia baneru reklamowego należącego do lokalu gastronomicznego "Prawdziwy Kebab u Prawdziwego Polaka". Właściciel reklamy napisał do nas, że dokonano aktu rasizmu.
Około 100 tys. złotych wypłacił w ubiegłym roku lubelski ratusz swoim pracownikom, za korzystanie z prywatnych samochodów w celach służbowych. Kwota ta jest podobna do tej z 2015 roku.
Tomaszowscy policjanci poszukują sprawców kradzieży kołpaków z auta zaparkowanego na ul. Rejtana w Tomaszowie Lubelskim. Mężczyźni poruszali się ciemnym autem marki Opel.
Prokuratura zawiesiła śledztwo w sprawie wypadku zakończonego śmiercią kobiety, która została przejechana przez autobus komunikacji miejskiej. Pojawiły się bowiem nowe okoliczności w tej sprawie.
Wczoraj wieczorem lubelscy policjanci zatrzymali Waldemara W., który prowadził auto mając blisko 1,7 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna jest m.in. byłym komendantem lubelskiej straży miejskiej.
Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na al. Solidarności w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Lubomelską zderzyły się dwa samochody osobowe.
Zobaczcie jak wyglądał Lublin w 1993 roku, czyli krótko po upadku komuny w Polsce. Wideo nie retuszowane, autentyczne amatorskie ujęcia z czerwca 1993.
Lubelscy policjanci zatrzymali kobietę zatrudnioną od niedawna w jednym z bufetów. Nowa pracownica, w ciągu dwóch miesięcy wykradała utarg.
Druga połowa tygodnia w regionie będzie mroźna i miejscami pogodna. Nadal należy liczyć się z mrozem, nawet na poziomie -20 °C i gęstymi mgłami.
Rowerzyści apelują do Zarządu Dróg i Mostów o wprowadzenie zmian w projekcie nowej organizacji ruchu na Drodze Męczenników Majdanka. Jeżeli obecny projekt zostanie wprowadzony w życie, będą musieli poruszać się środkiem ulicy. To stwarza zaś zagrożenie dla ich życia i zdrowia.