Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Bez kasku, w dresach i po pijanemu. Motocyklista jechał na spotkanie z dziewczyną

Trudno określić zachowanie młodego mieszkańca gminy Niemce, który po pijanemu wsiadł na motocykl i ruszył w długą drogę na spotkanie z dziewczyną. Został zatrzymany, gdy zdążył usiąść z nią na ławce.

Na jadącego wężykiem bez kasku motocyklistę, który dodatkowo tracił co jakiś czas równowagę, mogli się natknąć wczoraj kierowcy. Wielu z nich dzwoniło na policję, informując o stwarzanym przez niego zagrożeniu na drodze. W miejsca zgłaszane przez kierowców, gdzie jednoślad był widziany, natychmiast wysłano patrole policji.

– Z daleka widać było, że jedzie wężykiem. Zjeżdżał na przeciwległy pas jezdni, o mało nie doprowadzając do zderzenia. Natychmiast zadzwoniłem na policję – tłumaczył nam nasz czytelnik, który dostrzegł motocyklistę na swojej trasie.

Po pewnym czasie motocyklista został dostrzeżony w centrum Lublina. Zajechał on na Plac Wolności, po czym zatrzymał się, odstawił jednoślad i usiadł na ławce, z oczekującą tam na niego dziewczyną. Po chwili do pary podeszli policjanci.

Badanie alkomatem wykazało, że 22-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie, bez kasku, ubrany tylko w dres, pokonał ponad 20-kilometrową trasę. Niebawem mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem po pijanemu.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-03-26 12:57:54

28 komentarzy

 1. Laska musi być dumna z bezmozga w dresie. Powinien codziennie zamiatać trasę którą jechał.

 2. A to w dresach nie wolno??? Nie czaje…

 3. A może ona taki sam poziom

  • Kaśka w relacji na żywo spod samego Jaśka

   Trudno się z taką skrajnością zgodzić, ale trzeba i tę możliwość brać pod uwagę. 😆

 4. Bez ka ka kasku nie można ?

 5. Ona pewnie tankuje tak jak on albo i lepiej. Co to 2 promile i wężykiem wstyd. 😉

 6. Jeżeli pijak chcący jechać prosto zawsze jedzie wężykiem, to powinien chcieć jechać wężykiem, to wtedy będzie jechał prosto.

 7. Lala zapewne o tym samym poziomie zerowym .

 8. Dwa pijaki, jeden na motorze, a drugi na piechotę.

 9. Dziwi mnie nagłówek, a sama nazwa,, MOTOCYKLISTA” żebym ten obywatel nie ma wolę styczności. motocykliści tak się nie zachowuja

Z kraju

Polityka i społeczeństwo