Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Znak STOP zauważył dopiero, jak się na niego przewrócił. Zderzenie dwóch aut w Konopnicy

Pomimo mocno rozbitych pojazdów, żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł obrażeń ciała. Przyczyną zderzenia było zignorowanie znaku STOP.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 15 w Konopnicy. Na skrzyżowaniu drogi z Kozubszczyzny do Uniszowic z przedłużeniem ul. Wojciechowskiej zderzyły się dwa samochody osobowe: audi i citroen. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący citroenem mężczyzna jechał od strony Lublina. Zignorował znak STOP i wjeżdżając na skrzyżowanie wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku Kozubszczyzny audi.

W wyniku zderzenia pojazdów audi wpadło do rowu zaś citroen uderzył w ogrodzenie pobliskiej posesji i przewrócił się na bok. Kierujący obu pojazdów byli trzeźwi. Pomimo poważnych uszkodzeń pojazdów, nikomu z podróżujących nic się nie stało.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2017-02-03 16:30:39

19 komentarzy

 1. Bo po co się zatrzymywać , a później mamy efekty….

 2. Dziwne , że nikt na 112 nie zadzwonił , bo ani straży ani karetki.

 3. stannis baratheon

  coraz częściej wypadki w tym miejscu,kierowcy nie myślą

  • Spermownik skuteczny

   Dla wielu, zamiast jakiegoś tam znaku stojącego z boku, przydała by się tam tzw. pół zapora jak na przejazdach kolejowych.
   Taki głupawy męczennik motoryzacji musiałby się zatrzymać, a wtedy zadziałałby czujnik i zabrałby mu szlaban z przed machy.

 4. Kupię felgi z audi.

 5. Świński Cycek

  Trzeźwy ale pusty jak bęben dobosza !!!!!.

 6. Widać na biednego nie trafiło. Będzie miał za co zapłacić parę tysięcy za OC za rok.

 7. Kupię felgi z tego audi, jakby co podam kontakt

 8. Odtąd pojęcie: „stanąć na STOPie” nabrało nowego znaczenia…