Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zderzenie na Krochmalnej. Jeden jechał pod prąd, drugi zawracał

Dzisiaj rano na ulicy Krochmalnej w Lublinie zderzyły się dwa samochody osobowe. Małe dziecko trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 8:20 na ulicy Krochmalnej w Lublinie, na wysokości stadionu. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: honda i renault. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący hondą, jadąc w kierunku dworca PKP podjął manewr wyprzedzania jadących przed nim pojazdów. Wykonał go jednak w ten sposób, że z lewej strony ominął wysepkę i jadąc pod prąd chciał powrócić na swój pas ruchu.

W tym czasie, jadący w tym samym kierunku kierowca renault, widząc że za nim nikt nie jedzie, rozpoczął manewr zawracania. Wtedy zderzył się z powracającą na właściwy pas hondą. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jedna osoba, 3-letnie dziecko podróżujące hondą zostało przetransportowane do szpitala.

Jak ustaliliśmy, nie odniosło poważniejszych obrażeń ciała, jednak ze względu na wiek ratownicy zadecydowali o wykonaniu szczegółowych badań i profilaktycznej obserwacji. Teraz funkcjonariusze policji ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelników. DZIĘKUJEMY!

Zderzenie na Krochmalnej. Jeden jechał pod prąd, drugi zawracał
Zderzenie na Krochmalnej. Jeden jechał pod prąd, drugi zawracał
(fot. lublin112)

Zderzenie na Krochmalnej. Jeden jechał pod prąd, drugi zawracał
(fot. nadesłane – Szymon)

2014-12-01 09:51:12

15 komentarzy

  1. Jak widac kierowca taxi jednak sie nie upewnil ze nic za nim nie ma, inaczej nie byloby tego artykulu. Nie zmienia to faktu ze kierowcy hondy przydaloby sie wiecej wyobrazni.

  2. Bardzo jestem ciekaw czy policja odebrała winnemu prawo jazdy i jakiem mandatem został ukarany. Czy redakcja może to sprawdzić? Jak widać po komentarzach, sprawa winnego według niektórych nie jest jednoznaczna…

Wiadomości z info112