W więzieniu spędził 30 lat, wyszedł na wolność i zabił kobietę. Tym razem trafił za kratki na 25 lat (zdjęcia)

Ma 49 lat, z czego 30 spędził w różnych zakładach karnych. Niedługo po wyjściu na wolność znów dopuścił się zbrodni. Tym razem w więzieniu pozostanie przynajmniej do swoich 70-tych urodzin.

18 komentarzy

  1. degenerat, chwast, zabójstwo w warunkach recydywy – i za 20 lat może wyjść? przecież z niego nie było dotychczas pożytku i już nie będzie… tak ciężkie przestępstwo popełnione przez kogoś, kto ewidentnie nie potrafi funkcjonować poza więzieniem, powinno być z miejsca dożywociem bez prawa do wcześniejszego zwolnienia!

  2. Halina K to ta co gra w Złomowisko.pl. na Discovery. Bóg i pisowcy i tak kochają Janusza od płodu do naturalnej śmierci, jest wartościowy dla społeczeństwa a jego wiedza jest ważna dla rozwoju cywilizji . Elon Musk Czechowa tak na niego wołali.

  3. och jak to dobrze i bezpiecznie z naszymi cudownymi przepisami, dobrze że nie miał z 50g trawki bo to prawie jak zabójstwo. siedział 30 lat zabił z powrotem to teraz krótszy wyrok żeby jak wyjdzie jeszcze ciupnać kogoś zdązył. dodam że pies co zastrzelił człowieka ma zarzut nie umyślnego spowodowania śmierci, chodzi po ulicy do 5 lat mu grozi, a typ który uderzył Psa do 15 lat za usiłowanie zabójstwa, mój kraj taki „pienkny” oczywiście teraz będziemy go utrzymywać żeby żyło mu się lepiej, a w szpitalu niech ludzie umierają, skoro i tak już chorzy.

  4. piękne życie ma człenio

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dzień Ziemi na UMCS
Rekrutacje do drużyny futbolu amerykańskiego Tytani Lublin
WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej