Zderzenie opla z volkswagenem na skrzyżowaniu. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu było przyczyną zderzenia dwóch aut w rejonie Zalewu Zemborzyckiego w Lublinie. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na ul. Żeglarskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Nałkowskich zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i volkswagen. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący oplem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Nałkowskich. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu volkswagenowi, którego kierowca poruszał się ul. Żeglarską w stronę ul. Janowskiej. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Ratownicy medyczni opatrzyli ją na miejscu. Policjanci prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

3 komentarze

  1. faktem jest, że widoczność jadących z góry samochodów dla tych wyjeżdżających z Nałkowskich jest taka sobie (lekki łuk i górka i zabudowania/krzale przy samym krawężniku)

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi