Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Strumykowa: Strażacy gasili niegroźny pożar w przybudówce

W środę po południu strażacy interweniowali na ul. Strumykowej. W przybudówce jednego z domów mieszkalnych wybuchł niegroźny pożar.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 16:30 na ul. Strumykowej. Strażacy zostali zaalarmowani o pożarze w przybudówce jednego z domów jednorodzinnych. Na miejscu interweniowały dwa zastępy strażaków. Dzięki szybkiej interwencji udało się opanować zagrożenie pożarowe.

Trwa ustalanie okoliczności pojawienia się ognia. Wstępnie ustalono, że mogło dojść do zwarcia instalacji elektrycznej. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Informację o zdarzeniu i zdjęcia otrzymaliśmy od naszego Czytelnika Norberta – Dziękujemy!

2015-10-14 18:04:34
(fot. Nadesłane Norbert)

3 komentarze

  1. Kazio Domniemajło Oczywisty

    Eee tam, zara zwarcie instalacji elektrycznej – a może jakiś pan, do jakiejś pani zapłonął tak gorącą dawką miłości, że aż ta przybudówka, żywym ogniem zapłonęła.
    Wiadomo też, że przy szybkim tarciu też powstaje zjawisko podwyższania się temperatury przedmiotów pocieranych, a przez to ogień może się zażegać i przenosić na otaczające środowisko. 🙂

  2. Kazio Domniemajło…oszczędź sobie zbytecznego komentarza…bo żałosny jesteś.Jak znasz konkrety to wypowiadaj się,jak nic nie wiesz to zamilcz.Byłem tam,interweniowałem i nie było tam żadnego zwarcia instalacji elektrycznej – to dla wiadomości Lublin112

Z kraju