Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Diamentowa: Toyota uderzyła w słup. Kierowca trafił do szpitala

W niedzielę wieczorem na ul. Diamentowej w Lublinie auto osobowe uderzyło w słup latarni. Kierowca trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 19 na ul. Diamentowej w Lublinie, w rejonie wiaduktu. Młody mężczyzna, kierujący autem marki Toyota Celica, jadąc ul. Diamentową w stronę ul. Wrotkowskiej na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, który następnie zjechał na pobocze i uderzył w metalowy słup latarni. Auto odbiło się i zatrzymało pod wiaduktem.

 

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja oraz pogotowie energetyczne. Kierowca pojazdu został przetransportowany do szpitala. W rejonie zdarzenia są spore utrudnienia w ruchu. Częściowo nieprzejezdne są dwa pasy w kierunku ul. Wrotkowskiej.

Funkcjonariusze lubelskiej drogówki ustalają okoliczności wypadku.

2016-05-15 19:43:46
(fot. wideo lublin112.pl)

81 komentarzy

  1. Mam toyote na czesci do sprzedania

  2. Niedawno w identyczny sposób rozwaliło się tam BMW. Na tym samym słupie, w identyczny sposób. Nie ma cudów, w jednym i w drugim przypadku prędkość, łuk w prawo, tylny napęd i poniosło bokiem na słupek.

  3. Wiadome było że ten kierowca tak skończy. Od jakiegoś czasu widać było jak jeździ po lublinie jak wariat. Ostatnio sobie jeszcze wydech przerobił i pokazywał wszystkim jaki to ma niby sportowy samochód. Ostatnio widziałem go chyba w czwartek jak jechał lubomelską ponad 100km/h. Jednego pirata mniej

  4. Nie ale poważnie przydały by się tam bariery takie specjalne głupko-chłonne mogły by wchłonąć paru z lublina.

  5. Pozdro dla kierowcy od kierowcy z niebieskiego mercedesa, wczorajsze popisy jak widać daleko nie zaprowadziły xd

  6. Żebyście się zapluli przed tymi monitorami barany!!! Pokażcie jak wy swoimi lanosami latacie po mieście hahahaha. ŻENADA !

  7. V8 Znowu otwiera ryj. Na etacie frajerze latasz? Każdy kto tam sie rozwali jest winny tylko czekamy aż ty sie rozjeb…. i wtedy zobaczymy jak zaśpiewasz. Chociaż furmanką ciężko sie rozbić na polu co KUBUS?

  8. A ktoś wie dlaczego ta Toyota uderzyła w ten słup? Bo przez nią kierowca znalazł się w szpitalu.

Z kraju

Sport