Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Bohaterów Września: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala

W środę po południu doszło do zderzenia dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Bohaterów Września. To trzecie groźne zdarzenie drogowe w tym miejscu w ciągu tygodnia.

W środę około godziny 16:15 na skrzyżowaniu ul. Zelwerowicza z ul. Bohaterów Września doszło do zderzenia dwóch aut. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia, kierująca autem marki Alfa Romeo jechała ul. Bohaterów Wrześnie w kierunku ul. Willowej. Na skrzyżowaniu podjęła manewr skrętu w lewo w ul. Zelwerowicza, w tym samym czasie z ul. Zelwerowicza wyjechała kierująca pojazdem marki Honda, doprowadzając do zderzenia ze skręcającym autem. Siła uderzenia sprawiła, że honda wypadła z drogi na chodnik i uderzyła w metalowe barierki.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierująca hondą została przetransportowana do szpitala.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu, ul. Bohaterów Września jest nieprzejezdna w kierunku ul. Willowej, auta kierowane są przez ul. Zelwerowicza. Na miejscu pracują funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Kierujące pojazdami był trzeźwe.


Ul. Bohaterów Września: Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu. Jedna osoba trafiła do szpitala

2016-03-16 17:34:22
(fot. lublin112.pl, nadesłane Bartosz)

19 komentarzy

  1. Oszukali nas miało być 500 na każde dziecko bez wyjatku

  2. Wiklinowy nocnik

    hehe juz jeden krzyz jest… ave satan!

  3. BĘDZIE PRZEBUDOWA !!! tego skrzyżowania. Za dwadzieścia lat, gdy będą łączyć ze Zbożową.

  4. Prawie nowe drogi a już krzyże…
    Kolejne spartaczone skrzyżowanie.

Z kraju

Sport