690 680 960

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 10-latek, który hulajnogą wjechał pod jeepa (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Nie udało się uratować życia 10-letniego chłopca, który poruszając się na elektrycznej hulajnodze, wjechał pod jeepa. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga jest zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 8:40 w miejscowości Wola Osowińska w gminie Borki w powiecie radzyńskim. Na drodze powiatowej Borki – Wojcieszków jadące na hulajnodze dziecko zderzyło się z samochodem osobowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak wstępnie ustalili policjanci, poruszający się hulajnogą elektryczną 10-letni chłopiec wyjeżdżał z ul. Wąskiej. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jeepowi, którego kierująca jechała ul. Filipińską. W wyniku tego dziecko wjechało przed auto doprowadzając do zderzenia. Jak wyjaśniał nam asp. Piotr Mucha z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim, kierująca jeepem była trzeźwa.

Pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej, życia 10-latka nie udało się uratować. W miejscu wypadku cały czas prowadzone są nadzorowane przez prokuraturę czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.

AKTUALIZACJA 12:40: Okazało się, że ofiara wypadku ma 10 lat, a nie jak początkowo podawali policjanci 12 lat.

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 10-latek, który hulajnogą wjechał pod jeepa (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu. Nie żyje 10-latek, który hulajnogą wjechał pod jeepa (zdjęcia) AKTUALIZACJA

(fot. OSP KSRG Borki)

82 komentarze

  1. 3 wypadek w okolicy w ciągu miesiąca w tym dwa tragiczne i jedno dziecko zabrane śmigłowcem po uderzeniu crossem w samochód, teraz elektryczna hulajnoga… Ludzie weźcie myślcie i pilnujcie te dzieci. Ulica jest dla SAMOCHODÓW !!!

  2. 40 lat temu to człowiek marzył o karcie rowerowej żeby można było wyskoczyć na rajd; no ale trzeba było znać przynajmniej znaki na zaliczenie do takiej karty. Dzisiaj jest samowolka, wszystko, wszystkim się należy!!! Hulajnogi na ulicach, skutery na ścieżkach, auta na chodnikach …. normalnie Panie: OTUA !!!

Kursy walut

  • USD 3.9769zł -0.83%
  • GBP 5.0142zł -0.36%
  • EUR 4.3543zł -0.41%
  • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas