690 680 960

Skręcał w lewo, potrącił przechodzącego przez przejście mężczyznę

Na szczęście bez poważniejszych obrażeń ciała u poszkodowanego, zakończyło się wieczorne potrącenie pieszego w Lublinie. Okoliczności ustalają teraz policjanci.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 na ulicy Kunickiego w Lublinie. W rejonie ul. Mickiewicza samochód osobowy potrącił mężczyznę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący oplem mężczyzna jechał ul. Mickiewicza od strony ul. Wyzwolenia. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Kunickiego.

Potrącił przechodzącego w tym czasie przez przejście dla pieszych mężczyznę. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Jak nas poinformowano, nie doznał poważniejszych obrażeń ciała.

Upadł na maskę auta, po czym osunął się na jezdnię i upadając doznał urazu twarzy. Zarówno kierowca, jak i pieszy mieli zielone światło. Teraz szczegółowe okolicznosci zdarzenia ustalają policjanci.

(fot. lublin112)
2017-01-21 19:16:58

24 komentarze

 1. A co tu komentować – przyjedzie wieś do miasta, to i skręcić nie potrafi. Chyba kwity kierującemu zabrali, bo samochód już po zakończeniu czynności stał potem na parkingu przed lumpeksem (dawniej LSS Społem).

 2. A może to wieś przechodziła przez przejśiecie,a miasto nie wie jak jechać ,,wszechwiedzący i wszystkokrytykujący” kubusiu.Ciekawe na jaką wichurę jeżdzisz do dziadków rasowy mieszczuchu.

 3. jakby nie wies to bys gówna własne jadł.

  • Brawo !! Jeszcz nidawno to ich stazy krowy pasli

   • Jeżeli myślicie i się pocieszacie że już nie ma prawdziwych ludzi z miasta od pokoleń to jesteście w bardzo dużym błędzie.

    • Wiesz, Lublin przed wojną był prawie w połowie żydowski, tak więc rodowitych Lubelaków jest niewielu teraz. Inna sprawa, że część mojej rodziny pochodzi z Warszawy, ale już po wojnie do niej nie wrócili (bo nie za bardzo było już do czego po Powstaniu).

     • Kuba, chodzi mi o ludzi typowo miastowych, bez wiejskich genów, którzy tak negują miastowych a pchali się owego czasu po trupach do miast i wprowadzają dziwne zaściankowe zwyczaje.

     • Braki wiedzy widać u Ciebie kolego… więcej edukacji zanim kolejny raz napiszesz takie bzdury… Skoro w połowie był żydowski to gdzie ta „prawie połowa” mieszkała? Bo każdy kto zna historię tego miasta wie, że tylko dolna część (obecny plac zamkowy) zamieszkiwali żydzi a góra część (stare miasto) to Polacy…

     • @Maciuś
      Lublin przed wojną sięgał Dziesiątej, Bronowic (mowa o Lubelskiej Wytwórni Samolotów przy obecnej Wrońskiej, nie o ZOR między Lotniczą a Krańcową – to wtedy wieś była) od południa i wschodu. Od północy zaś Wieniawy i gdzieś do Zachodniego Obozu Wojskowego
      Miał niecałe 110 tysięcy mieszkańców, spośród których tuż przed wojną 42.800 w spisie powszechnym zadeklarowało się jako „wyznania Mojżeszowego” (ale Niemcy i tak dołożyli do tego jeszcze kilka tysięcy tych, którzy zasymilowali się w ostatnich dwóch pokoleniach).
      Ale ignorant będzie twierdził, że to było czysto polskie miasto 🙂

      Co do lokalizacji geograficznej – mylisz obszar getta z miejscami zamieszkiwania ludności żydowskiej przed wojną. Nie każdy był faszystą, nie każdy należał do Falangi przed wojną – większość sklepów przy Krakowskim była żydowska, „aryjskich” niewiele.

    • Moja rodzina mieszka tu od czterech pokoleń i ja też. Zaznaczę, że mam grubo po 50-tce. Pozdrawiam prawdziwych lublinian co na co dzień muszą patrzeć jak Lublin zalewa napływowa ludność z okolicznych wiosek.

  • rozumiem twoje oburzenie.Nie zmienia to jednak faktu,ze osoby ze wsi jakoś dziwnie nie potrafią się przystosować do mieszkania w mieście.Nie chodzi tylko o jazdę samochodem

 4. i znowu kuba zna sie nawet na tym a ostatnio znal sie na kolpakach no co za potencjal w tym dziecku jest ale zeby nie bylo tak slodko to dzieciaku:teraz miasto jezdzi na wies a kwity jak by mu zabrali to pojazd bylby na parkingu strzezonym jest ich kilkanascie w Lublinie nawet prywatnych , sa ferie wyjedz odpocznij

 5. To nikt już nie pisze, że to wina przechodnia? Ach, no tak, przechodzień nie był kobietą.

 6. Kuba jest wszędzie i wie wszystko. Pijcie wszyscy z tej krynicy wszechwiedzy wy ignoranci.

  • Jeden, który w końcu pojął 😉
   A tak bardziej serio – mieszkam na Dziesiątej i akurat tamtędy przejeżdżałem… i to w obie strony (stąd wiem, że potem ta stara Astra stała na parkingu między kwiaciarnią i pawilonem LSS a Stokrotką).

   • kubuś to w doopie był i goowno widział
    wypociny i mądrości a la czajson ten sam poziom wszystko wiem jestem naj

 7. Dzik jest dziki dzik jest zły…… dzikowi coś szkoda?

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas