690 680 960

Skakał po samochodzie znajomej. Zachowanie tłumaczył zdenerwowaniem i wypitym alkoholem

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali mężczyznę, który uszkodził dach zaparkowanego pojazdu. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie zdenerwowaniem oraz wypitym alkoholem.

W minioną sobotę policjanci z bialskiej komendy przyjęli zgłoszenie o uszkodzeniu zaparkowanego pojazdu. Poszkodowana kobieta przekazała mundurowym, że dzień wcześniej była na imprezie u kolegi. Tam też doszło do zdewastowania audi. Nieznany sprawca wybił lampę w pojeździe oraz uszkodził dach, prawdopodobnie po nim skacząc. Wartość strat została oszacowana na kwotę 1 tys. złotych.

Kobieta dodała, że o dokonanie tego czynu podejrzewa znajomego, który również był na tej imprezie. W jej trakcie pokrzywdzona nie chciała z nim rozmawiać, co mogło go zdenerwować. Dodała, że zaraz po zdarzeniu zauważyła pozostawiony na szybie ślad obuwia, który jej zdaniem pasował do butów należących do mężczyzny.

Mundurowi zatrzymali do sprawy 22-latka z gminy Biała Podlaska. Mężczyzna usłyszał zarzut, do którego się przyznał. 22-latek tłumaczył swoje zachowanie zdenerwowaniem i wypitym alkoholem. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Normalna sprawa, ja zawsze jak sie zdenerwuje i wypije to skacze po autach znajomych lub tez nie znajomych

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej