Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Przepisy dotyczące tzw. aborcji eugenicznej niezgodne z konstytucją (wideo)

W czwartek Trybunał Konstytucyjny uznał za niezgodne z konstytucją przepisy dotyczące tzw. aborcji eugenicznej, czyli przeprowadzanej w przypadku podejrzenia choroby dziecka lub jego upośledzenia.

94 komentarze

 1. wikszość kobiet głosowała za pis…

 2. I bardzo dobrze. To początek końca pisu. Zadarli z rolmikami, kobietami a jeszcze w ciągu. 3 lat z innymi zadrą 😉

 3. Ciekawe czego już przestają chronić życia jak trzeba ogromną kasę na operację wykonywane za granicą. Hipokryci precz z pisowską obłudą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Z tego samego powodu w Polsce jest 2 razy więcej limuzyn rządowych niż karetek.
   I nie ma to nic wspólnego z prawną ochroną życia poczętego.

 4. Skowyt lewactwa to miód na serce me. Okazało się, że wbrew popularnej opinii, zabijanie chorych dzieci jest niekonstytucyjne.

  • Ty naprawdę myślisz, że nam to uwiera? To wy biedaki będziecie się męczyć z tymi dziećmi. Nas stać na to, żeby sobie z tymi głupimi orzeczeniami radzić.

   My tylko krytykujemy głupie zachowania, zakompleksiony frustracie.

 5. POpaprańcy komuchy lisy gertychy tuskolandy zomowcy i inne ideologie, stwórzcie swój jakiś tam ruch może z Palikotem i wyjdzcie na ulice manifestować, hehehe

  NIE pozdrawiam inaczej myślących ideologii :)))))

  • O, następny bezrobotny, uciskany przez kapitalistów. Biedaczysko. A mogłeś się uczyć i dobrze żyć, a tu tylko frustracja i klepanie komentarzy z tanim browarem w ręku.
   Ahahahaha

 6. Ludzie ogarnijcie się. Tu nie chodzi o aborcje tylko żeby odwrócić uwagę od ustawy bezkarność plus. Zwykła fałszywa flaga. W czasie ustawy futerkowej przyklepano bezkarność wojsk usa w Polsce i wyłączeni ich z pod jurysdykcji. Mamy najeźdźców tak samo jak na kubie. Czemu nikt nie widzi że stajemy się kolonią amerykańską i czemu nikomu nie przeszkadza że na rozkaz prezydenta Polskie wojsko i policja ma się poddać przed obcą armią. Takie ustawy mamy wprowadzone a mydlą oczy aborcją.

  • Święte słowa. Tylko czekać aż nam zaczną lądować bracia z Tel Awiwu jak się zacznie rozwałka na bliskim wschodzie.
   Znowu nasze zostaną tylko ulice.

   • Na razie to ,,z,, Polski lecą paszporty z polskimi obywatelstwami. W planach był Iran ale udało się z plandemią to mają co robić. Jak uda im się z obowiązkowymi szczepieniami to może obejdzie się bez nowej wojny.

 7. Ciekawe czy ktoś z tych pisowskich bydlaków przyjdzie do kobiety która musi rodzic potworka.
  Czy wezmą na ręce.
  Liczą chyba na ludzi upośledzonych, bo nikt normalny nawet nie splunie w ich stronę.

  • Ciekawe czy ktokolwiek przyjdzie ci tyłek umyć jak będziesz już popuszczał ze starości. Raczej do starego potwora zgreda nikt nie przyjdzie a nawet nie splunie w jego stronę. A może pisowskie i pełowske bydlaki.

   • Jego światopogląd gryzie się z akceptacją ekonomicznego bezsensu tolerowania popuszczających ze starości. Mimo iż są odpowiednie instytucje do zajmowania się ,, potworkami ,, wszelakimi. Wtajemniczeni wiedzą że Lubelszczyzna ,,słynie,, z łatwo rozchylających się kieszeni w białych fartuchach. Lepiej więc będzie żeby paniusie którym się wydaje że mogą wszystko bo to ich ciało i oddziałowi ,, bogowie ,, nie decydowali o czyimś ,, być albo nie być ,, . Jak to słusznie zauważył kolega LU – ,, Nie kościół tylko prawo do życia dla wszystkich bez względu na wiek, płeć, poglądy i stan zdrowia.
    Dzisiaj podejrzane o chorobę nienarodzone dziecko a jutro podejrzany o chorobę starszy człowiek! ,, Brawo LU. Zdrówka ( tego prenatalnego także ) w tych trudnych plandemicznych chwilach życzę 🙂

   • Do ciebie na pewno nikt nie przyjdzie bo nie masz dzieci.

 8. Tolerancja według lewaków jak coś mi nie pasuje to zabić.

 9. Brawo. Ciemnota rządzi. Niestety nie tylko ciemnotą .

 10. do bez polityki ,to BĘDZIE JEGO WYBÓR ! a nie tych barbarzyńców z pisu .

Z kraju

Polityka i społeczeństwo